i3 9100F-RX 580 sistem alınır mı?

matrokor

Hectopat
Kuzenime şu oyunları oynayacağı bir sistem alacağım; LoL, Valorant, GTA 5, PUBG. Bu sistemi buldum. Bu oyunlar için F/P olarak kasa iyi mi?

Not: Sizden bu fiyata bir sistem önerisi istemiyorum. Ya da başka bir kasa önerisi. Sadece kasa fiyatına değer mi? Isınır mı? Gibi sorulara cevap bekliyorum.

Kuzenime şu oyunları oynayacağı bir sistem alacağım; LoL, Valorant, GTA 5, PUBG. Bu sistemi buldum. Bu oyunlar için F/P olarak kasa iyi mi?

Not: Sizden bu fiyata bir sistem önerisi istemiyorum. Ya da başka bir kasa önerisi. Sadece kasa fiyatına değer mi? Isınır mı? Gibi sorulara cevap bekliyorum.

Yani ideal gibi.
Yani ideal gibi.

SSD olmaması kötü ve tabii güç kaynağı :/

Alınmaz.

Everest ürünlerinden uzak durun.
SSD de yok.

Çöp.

Bütçenizi belirtin. Vatan'dan almanız şart mı? Hazır sistem almanız şart mı?
Öneri istemememin sebebi ban yememek. Çünkü 1 ay içinde 2 tane kasa toplama konusu açamazsınız. Ben kendine buradaki önerilerden güzel bir sistem topladım ve daha 1 ay olmadı. O yüzden öneri istemiyorum.

i3 9100F yerine 150-200TL daha koyup R5 1600 alınmalı.

Öneri istemememin sebebi ban yememek. Çünkü 1 ay içinde 2 tane kasa toplama konusu açamazsınız. Ben kendine buradaki önerilerden güzel bir sistem topladım ve daha 1 ay olmadı. O yüzden öneri istemiyorum.
Nerede okudunuz? Konu açmakta özgürsünüz.
RX 580 iyi bir ekran kartı bence.

Parça değişme gibi bir seçenek yok malesef.
5500 XT, GTX 1650 SUPER varken RX 580 hele ki RX 580 4 GB hiç alınmaz.

Öyle bir kural yok. Nerede okudunuz? Konu açmakta özgürsünüz.

5500 XT, GTX 1650 SUPER varken RX 580 hele ki RX 580 4 GB hiç alınmaz.
Sosyal kuralları 18. madde " Bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir. "

Sosyal kuralları 18. madde " Bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir. "
10.000 mesajım var, ben bile dikkat etmemiştim. 😄

Tamam, siz bütçenizi belirtin ben bu konu içinden yardımcı olayım.

Geri
Yukarı