i3 9100F-RX 580 sistem alınır mı?

Çöp demeden önce bi bütçeye baksanız keşke. 3500 liraya 800 liralık kasa 500 liralık SSD mi koyacaklardı? SSD'li sistem olsa 120 GB olacak. GTA 5 bile yüklenmeyecek. Bu fiyata bunu alıp çok üstün performans beklemeden etinden suyundan faydalanın derim. Tabi almadan Everest kasanın ısınma sorunu olup olmadığını iyice araştırın. Hazır sistem olduğu için şunu ekleyin bunu çıkarın demiyorum.
Kasa çöp, doğru söylemiş. İşlemcisi zaten i5 2500K'ya eşit. Ryzen 3 1200AF daha mantıklı olur.

Fakat bence 1600AF yerine R3 3100 daha mantıklı olur :)

Ryzen 3 1200 alacağıma i3 9100F alır en azından oyunumu oynarım ben. Geleceğe yatırım falan bakmam, verdiğin para 3500 TL zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistem zaten ileriye dönük kurulan bir sistem değil. Alıp bir dağa değiştirilmeyecek. Ve sadece oyun oynanacak. Buna göre yargılayın lütfen.

Son düzenleme:
Kuzenime şu oyunları oynayacağı bir sistem alacağım; LoL, Valorant, GTA 5, PUBG. Bu sistemi buldum. Bu oyunlar için F/P olarak kasa iyi mi?

Not: Sizden bu fiyata bir sistem önerisi istemiyorum. Ya da başka bir kasa önerisi. Sadece kasa fiyatına değer mi? Isınır mı? Gibi sorulara cevap bekliyorum.
Aynı sistemi sadece kasası değişik şekilde kuzenim kullanıyor o da vatandan aldı. Ekran kartı ısınan bir model onu söyleyeyim. Ayrıca powerboost gibi dandik önü cam olan kasası var ekran kartı içerisinde cayır cayır yanıyor 85 dereceyi bile gördü. O yüzden yan tarafı açık bir şekilde kullanıyor.

Kuzenime şu oyunları oynayacağı bir sistem alacağım; LoL, Valorant, GTA 5, PUBG. Bu sistemi buldum. Bu oyunlar için F/P olarak kasa iyi mi?

Not: Sizden bu fiyata bir sistem önerisi istemiyorum. Ya da başka bir kasa önerisi. Sadece kasa fiyatına değer mi? Isınır mı? Gibi sorulara cevap bekliyorum.

Birkaç deyişimle alınır
HDD yanına 1 SSD daha veya direk SSD.
Everest'e gelirsek Everest'in kasası dışında hicbir ürün almayın Vestel'in telefon yapması Everest'in mouse yapması aynı şeydir.

Geri
Yukarı