RX 580 ve i3-9100F sistem nasıldır?

Captainamericaa

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Mayıs ayında ASUS Dual RX 580 4 GB ve Intel i3-9100F bulunan 8 GB RAM ile bir sistem topladım. İnternette izlediğim Ultra ayarlarda oyun testlerinde gayet iyi iş çıkarıyor ve ben de bazı oyunlar hariç (AC: Odyssey, Detroit: Become human vb. yüksek grafikli oyunlar) birçok oyunda yüksek ayarlarda 60 FPS+ alıyorum. Aklıma takılan nokta şu: Artık neredeyse bütün yeni oyunlarda önerilen sistem gereksinimlerinde RX 580 bulunuyor. Yani bu sistem beni daha ne kadar götürür?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Mayıs ayında ASUS Dual RX 580 4 GB ve Intel i3-9100F bulunan 8 GB RAM ile bir sistem topladım. İnternette izlediğim Ultra ayarlarda oyun testlerinde gayet iyi iş çıkarıyor ve ben de bazı oyunlar hariç (AC: Odyssey, Detroit: Become human vb. yüksek grafikli oyunlar) birçok oyunda yüksek ayarlarda 60 FPS+ alıyorum. Aklıma takılan nokta şu: Artık neredeyse bütün yeni oyunlarda önerilen sistem gereksinimlerinde RX 580 bulunuyor. Yani bu sistem beni daha ne kadar götürür? Gayet yüksek bir sistem neden oyunlarda zorlanıyor?
İşlemci darboğaz'ı olabilir

Geri
Yukarı