i3 9100F sistem nasıldır?

Bana yardımcı olabilir misiniz bizim bilgisayarcı ile görüştüm saçma sapan bileşenler sundu bende bildiğim kadarıyla yapmaya çalıştım bütçem ekran kartı monitör dahil 4000 lira ekran kartını 2.el garantili alırım diye düşünüyorum.
Bu durumda bütçeye monitör dahil iken çok iyi bir şey beklemeyin. APU sistem öneririm.

Apacer Panther Black Gold 8 GB 3000 Mhz DDR4 CL16 EK.08G2Z.GJF Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( 2 adet )

3513.93 TL

İmkan varsa bu sistemi alıp montajı kendiniz yapın. Monitörü de ikinci elden halledersiniz.

Bütçe belirtip konu açmanız daha temiz olur tahminimce. Bütçe nedir? Elinizde kart mı var ben tam anlayamadım.

Kusura bakmayın bütçem 4000 TL monitörlü ekran kartını 2.el garantili almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir acaba?
Bu durumda bütçeye monitör dahil iken çok iyi bir şey beklemeyin. APU sistem öneririm.

Apacer Panther Black Gold 8 GB 3000 Mhz DDR4 CL16 EK.08G2Z.GJF Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( 2 adet )

3513.93 TL

imkan varsa bu sistemi alıp montajı kendiniz yapın. Monitörü de ikinci elden halledersiniz.

Çok teşekkür ederim tavsiye için bu cihaza daha sonra RX 570 veya 580 gibi bir ekran kartı takma şansımız var mı performansı olduğu gibi verir mi acaba?

i3 10100F'i bekleyin 1000 TL'nin altında olacak.
Birazcık aşıyor bütçeyi ama alternatiflerinizde bulunsun.
Fazla iyi değilim sistem toplama konusunda hatam varsa affedin.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın bütçem 4000 TL monitörlü ekran kartını 2.el garantili almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir acaba?

Çok teşekkür ederim tavsiye için bu cihaza daha sonra RX 570 veya 580 gibi bir ekran kartı takma şansımız var mı performansı olduğu gibi verir mi acaba?
Evet, var. RX 570'i de 580'i de bu sistemde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

i3 10100F'i bekleyin 1000 TL'nin altında olacak.

Çok teşekkür ederim hemen araştırma içine gireyim bu sistemi sağ olun.
Evet, var. RX 570'i de 580'i de bu sistemde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim çok saolun

Günümüzde 4000 tl ye monitör dahil iyi sistem toplamak zor. Mutlaka birşeyler eksik kalacaktır.
Monitör hariç 3200 gibi birşey kalacak ona da apu sistem olabilir. Sonrasında ekran kartı eklenebilir.

Geri
Yukarı