i3 9100F sistem Valorant takılma sorunları oluyor

zystafps

Zeptopat
Daha fazla  
Ölüm kalıma maçına giriyorum 3 dk kala ekran geliyor karakter ekranında karakteri seçiyorum hem 1 round geç başlıyorum böyle birden çok fazla problem yaşıyorum var mı bir önerisi çözümü olanı.
  • GTX 1050 Ti.
  • 8 GB RAM.
  • i3 9100F işlemci.
  • Standart HDD kullanıyorum 1 TB.

Hayır oyun akıcı oyun içi fightlarda hiç bir sorun yaşamıyorum sadece bağlanırken böyle problemler yaşıyorum arkadaşlar

anakart modelimde h310m pro vdh plus

3.5k falan harcarım şuan ssd ile rame totalde

Zaten şöyle birşey 170 220 fps arası alıyorum dediğim gibi 165hz de monitörüm var yırtılma inputlag hissetmiyorum bundan 3-5 ay öncesine kadar böyle bir sorunum yoktu hiç yeni yeni güncelleme geldikçe yaşamaya başladım sistemde toplamak istemiyorum oturup PC oynayacak vaktimde yok saatlerce hafta sonları arkadaş ortamı ile oynamak için bi ssd bi RAM alabilirim

Son düzenleme:
Hocam oyunda takılma yoksa sadece giriş ekranında geç açılma varsa SSD almanız gerekir.
3.5k falan harcarım şuan ssd ile rame totalde

Zaten şöyle birşey 170 220 fps arası alıyorum dediğim gibi 165hz de monitörüm var yırtılma inputlag hissetmiyorum bundan 3-5 ay öncesine kadar böyle bir sorunum yoktu hiç yeni yeni güncelleme geldikçe yaşamaya başladım sistemde toplamak istemiyorum oturup PC oynayacak vaktimde yok saatlerce hafta sonları arkadaş ortamı ile oynamak için bi ssd bi RAM alabilirim

Geri
Yukarı