i3-9100F sistemde düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

VULAR31

Femtopat
Daha fazla  
FiveM'de gerekenden düşük FPS alıyorum. Akıcı değil ve CPU: 100 ekran kartı: 67 de falan kalıyor. Ne yapmam lazım?

Ekran kartı: Sapphire RX 570 4 GB.

İşlemci: i3-9100F 3.6GHz 9.nesil

RAM: 8 GB.

Önerilen bir şey varsa yapayım, ayrıca not olarak da hiçbir oyunda almam gereken FPS'i alamıyorum. Help lütfen.

FiveM'de gerekenden düşük FPS alıyorum. Akıcı değil ve CPU: 100 ekran kartı: 67 de falan kalıyor. Ne yapmam lazım?

Önerilen bir şey varsa yapayım, ayrıca not olarak da hiçbir oyunda almam gereken FPS'i alamıyorum. Help lütfen.
Grafik yükseltin.

GTA multiplayer optimizason sorunlu ve RAM'iniz az 8x2 yapın.

GTA Online'nın kendisi arızalı, ben bile i7-7700 işlemciyle yeri geliyor saçma sapan performans alabiliyorum. Bellekler yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi en az 2x8 çift kanal olsun. Onun dışında diğer oyunları bilemiyorum, ona başka bir konuda bakılabilir.

FiveM ve multiplayer'de optimizasyon sorunu var herhalde. Ben normal multiplayer girdiğimde 60 FPS alıyorum, FiveM girince 20 FPS düştüğü bile oluyor.

Geri
Yukarı