i3-9100F sisteme Windows 11 kurulmalı mı?

engeess

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarıma Windows 11 kurmak isityorum ama sıkıntı olur diye korkuyorum. Sonuçta daha yeni çıktı.
Bilgisayar özelliklerim:
i3-9100F
RX 570 4 GB OC.
16 GB RAM.
Eğer yüklersem oyun Save'lerim uçar mı?
Şu anki lisansımı kullanabilir miyim?
Aranızda yükleyenler veya bilgileri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Eğer temiz kurulum yaparsanız verileriniz gider ancak yükseltirseniz gitmez.
Açıkçası ben kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Eğer korkuyorsanız 1-2 ay bekleyin, ondan sonra yükleyin. Ama şu anda yüklerseniz herhangi bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. En fazla 1-2 bug olur onlar da tehlikeli değil (verilerinize vs. bir şey olmaz).

Hocama katılıyorum, bence de geçebilirsiniz ama sıkıntı çıkartacağını düşünüyorsanız bir kaç ay sonra Windows 11'e yeni güncellemeler gelince geçebilirsiniz.

Eğer temiz kurulum yaparsanız verileriniz gider ancak yükseltirseniz gitmez.
Açıkçası ben kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Eğer korkuyorsanız 1-2 ay bekleyin, ondan sonra yükleyin. Ama şu anda yüklerseniz herhangi bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. En fazla 1-2 bug olur onlar da tehlikeli değil (verilerinize vs. bir şey olmaz).

Hocama katılıyorum, bence de geçebilirsiniz ama sıkıntı çıkartacağını düşünüyorsanız birkaç ay sonra Windows 11'e yeni güncellemeler gelince geçebilirsiniz.

Teşekkürler sanırım yükleyeceğim :)

Hocam ben de geçtim Windows 11'e fakat oyunlarda tam ekran yapamıyorum buga giriyor, tek bir oyunda değil bütün oyunlarda böyle oluyor. Ve FPS düşüşleri yaşadım ben, 1660 Ti sistemle Valorant 90 FPS'lere düşüyor ve can sıkıyor. Ama sizde bu problemler olacak diye bir şey yok geçip beğenmeszeniz geri Windows 10'a geçebilirsiniz.

Kurdum şu anlık bir sıknıtı yok.
Kurduktan sonra TPM'i kapatsam sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Merhabalar, bilgisayarıma Windows 11 kurmak isityorum ama sıkıntı olur diye korkuyorum. Sonuçta daha yeni çıktı.
Bilgisayar özelliklerim:
i3-9100F
RX 570 4 GB OC.
16 GB RAM.
Eğer yüklersem oyun Save'lerim uçar mı?
Şu anki lisansımı kullanabilir miyim?
Aranızda yükleyenler veya bilgileri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

ISO İle kurmanızı öneririm. Temiz kurulum her zaman daha stabil çalışıyor. Şu anda geçmeyin gerektiği zaman geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı