i3 9100F ve GTX 1650 sistem 4200 TL eder mi?

Bir konuşacağım adamla 3500 civarına indirmezse vatan’dan alayım.

Gidip mağazadan almak istiyorum internetten problem oluyor.
1650 yerine de 1650 Süper bir sistem al. Adam büyük ihtimalle kabul etmez etse bile kasa gibi bileşenleri kısar ya da 2. el parça kullanır gibi geliyor. İnternetten almayacağınız ilk mesajdan bile belliydi o yüzden ona girmiyorum bile. İsterseniz yine konuşun ama direkt vatandan alın derim :D

1650 vs 1650 Süper :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İnsanlar neden böyle yollara başvuruyor ki? Neyse sizce 1 Haziran’da Vatan’a gidip mi alsam?

Kendin kontrol edip alma taraftarı isen Vatan'ı tavsiye ederim. İnternet konusunda sıkıntın yoksa Teknobiyotik, İncehesap vb. sitelerden bütçene uygun bir sistem arayabilirsin, Buraya atıp yardım ve tavsiye alabilirsin. Neden böyle yollara başvuruyorlar çünkü Türkiye piyasa dengesi şu an inceldiği yerden kopsun modunda son hız yürüyor. Herkes birbirini düdükleme peşinde.

Kendin kontrol edip alma taraftarı isen Vatan'ı tavsiye ederim. İnternet konusunda sıkıntın yoksa Teknobiyotik, İncehesap vb. sitelerden bütçene uygun bir sistem arayabilirsin, Buraya atıp yardım ve tavsiye alabilirsin. Neden böyle yollara başvuruyorlar çünkü Türkiye piyasa dengesi şu an inceldiği yerden kopsun modunda son hız yürüyor. Herkes birbirini düdükleme peşinde.
İnternetten o kadar sorun yaşadım ki, mediamarkt bile kazıkladı beni internetten. 1 Haziran’da Vatan’dan almayı düşüneceğim sağolun.🙏
Rx 580 + i5 9400f sistem alacağım. 1tb hdd + 8gb ram de var. Sonradan ssd eklerim zaten, sizce 22inç bir mutfak televizyonu monitör işi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı