i3-9100F ve GTX 1650 sistem GTA 5 donuyor

Donmaktan kastınız nedir? Acaba GTA'nın bütün ayarlarını atabilir misiniz? Online'da anlık olarak frame düşmelerinden şikayetçiyseniz maalesef ki o Online'ın kendi optimizasyonuyla alakalı.

Donmaktan kastınız nedir? Acaba GTA'nın bütün ayarlarını atabilir misiniz? Online'da anlık olarak frame düşmelerinden şikayetçiyseniz maalesef ki o Online'ın kendi optimizasyonuyla alakalı.

Donmaktan kastım, şehirde motorumla dolaşırken oyun akıcılığı gidiyor. Ve Online oynamıyorum.

FPS droptan bahsediyorsanız sıcaklıktan kaynaklı da olabilir. Oyun içi sıcaklık değerlerini atar mısınız?

Ve droptan bahsetmiyorum oyunun akıcılığı gidiyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    378,9 KB · Görüntüleme: 64
8 GB RAM bu oyun için yetersiz, özellikle Online'da. Aynı RAM'den bir tane daha alın, yağ gibi akar.

Hocam Sosyalde konu çan Birisini gördüm Bilgisayarı Benim Bilgisayarımdan kötü, Ama 60 FPS Sabit aldığını söylüyor.
Öncelikle selam olsun oyun içi sıcaklık değerleri kontrol edilip bilgi sağlanmalı 8 GB RAM yeterli fakat kaç MHz olduğunu belirtirseniz yardımcı oluruz.

Hocam 2600MHz fakat anakart desteklemediği için 2400MHz alıyorum.

Öncelikle selam olsun oyun içi sıcaklık değerleri kontrol edilip bilgi sağlanmalı 8 GB RAM yeterli fakat kaç MHz olduğunu belirtirseniz yardımcı oluruz.
Yeterli değil.
4+4 D.C. olsa belki yeterli gelirdi ama tek kanal 8GB'ın yeterli gelme ihtimali yok. 16 GB RAM'im var, oyun 10-12 GB RAM kullanıyor, nasıl yetiyor 8 GB?

Geri
Yukarı