i3 9100F ve RX570 sistem alınır mı?

Baktım o fiyat bandında hiç doğru düzgün bir şey yok. Hepsine dizmişler Everest'i Frisby'yi.
Ailenle konuş internetten al, cidden çok fark var. Parana yazık.
Bütçeni 250 TL aşıp şu PC'nin SSD'yi 240 GB yapar alırsın. v3.5 Killer AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı

Yok illa da Vatan diyorsan senin attığın 2800 liralığı al, alırken sor PSU'yu üzerine para vererek değiştirirlerse değiştirsinler. Yoksa yapacak bir şey yok, kalitesiz ürünü kullanacaksın.

Baktım o fiyat bandında hiç doğru düzgün bir şey yok. Hepsine dizmişler Everest'i Frisby'yi.
Ailenle konuş internetten al, cidden çok fark var. Parana yazık.
Bütçeni 250 TL aşıp şu PC'nin SSD'yi 240 GB yapar alırsın. v3.5 Killer AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı

Yok illa da Vatan diyorsan senin attığın 2800 liralığı al, alırken sor PSU'yu üzerine para vererek değiştirirlerse değiştirsinler. Yoksa yapacak bir şey yok, kalitesiz ürünü kullanacaksın.
peki sağol ilgilendiğin için olmazsa artık istanbula gidip itopyadan v3.5 alcam

selamlar yakında vatanda bulduğum i 3 9100 ve rx 570 li sistemi almak istiyorum öğrenciyim sadece bi 3 4 sene beni oyun için götürmesini istiyorum ama sonradanda çöp olmasını istemiyorum ailemde uzun vadeli kullanmak istiyor sizce alınır mı bi cs bide fortnite oynayacağım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı