i3 9100F'le darboğaz yapmayacak en güçlü ekran kartı nedir?

Bana kalan burda parçaları alıp toplamak kalıyor peki şöyle sorayım bu sistemle çok rahat ultrada oyun oynayabilirmiyim ve ileri zamanlarda ekran kartı yükseltmek isterim bu sisteme en fazla hangi ekran kartı gider ileriye dönük soruyorum

Çoğu son çıkan oyunda yüksek-en yüksek ayarlarda 60+ alırsın ve e-spor oyunlarında bu sistem seni bir 3-4 yıl daha üzmez sonra upgrade olarak rx 5700 alabilirsin.

Henüz alamadım itopyadan buldum r5 2600 lü sistem fakat benim monitörüm de yok toplam bütçem 4000 klavye ve kulaklıgım da yok yani 0 dan alıyorum sinerji ye hiç bakmadım bi bakayım ona da
Klavye ve mouse başlangıç olarak girseniz kulaklıkta 300 desek klavye ve mouse toplamına 500 dersek yuvarlarsak 3.500 TL bir sistem alabilme imkanınız var mı? Evde kullanılmayan bir küçük televizyon yok mudur?
Bütçeyi 4.500 civarına çıkarabilseniz 600-700 civarı monitör 300 TL'ye Logitech G231 alabilirsiniz(Sizi hiç üzmez ben ve 2 arkadaşım bayadır garanti 2 yıldır kullanıyoruz hiç üzmedi) (indirimlere girerse daha ucuza gelir) Bir de indirimlerle 150 civarına denk getirirseniz Crucial marka bir SSD ile sistem fıstık gibi olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191016-225200.jpg
    Screenshot_20191016-225200.jpg
    213,7 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı