i3 işlemci ve 4 GB RAM hangi oyunları oynatır?

Anladım arkadaşlar, yine kötü bir bilgisayarım var. Ben 2-3 GB RAM den ve İntel Celeron-i3 den yukarı gidemeyeceğim. Windows 10 bile önerilmeyen bir bilgisayarım var, ve ben hala bir şeyler başarma derdindeyim. Bunun için 5 Yıl beklemiştim. Ama o da kötü bilgisayar çıktı. Hayal kırıklığı.
8 GB RAM yazmayın, öyle bir hayalim gerçek olmaz, olamaz.
.

Anladım arkadaşlar, yine kötü bir bilgisayarım var. Ben 2-3 GB RAM den ve İntel Celeron-i3 den yukarı gidemeyeceğim. Windows 10 bile önerilmeyen bir bilgisayarım var, ve ben hala bir şeyler başarma derdindeyim. Bunun için 5 Yıl beklemiştim. Ama o da kötü bilgisayarı çıktı. Hayal kırıklığı.

.
Bende Windows 8.1 kullanıyorum takma o kadar

Anladım arkadaşlar, yine kötü bir bilgisayarım var. Ben 2-3 GB RAM den ve İntel Celeron-i3 den yukarı gidemeyeceğim. Windows 10 bile önerilmeyen bir bilgisayarım var, ve ben hala bir şeyler başarma derdindeyim. Bunun için 5 Yıl beklemiştim. Ama o da kötü bilgisayar çıktı. Hayal kırıklığı.
8 GB RAM yazmayın, öyle bir hayalim gerçek olmaz, olamaz.

.
Dostum, seni anlayabiliyorum. Call Of Duty 4 Modern Warfare, Crysis, Line Of Sight bunları deneyebilirsin.

6. nesil bir işlemci o kadar kötü değil ama sizin sistem oyun değil de iş için uygun.
8 GB RAM ile bazı oyunları yine oynatır. Bu testlere bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Aşağıdaki sistem sizinki ile aynı ama onun 8 GB RAM var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende OBS bile kasıyor, benim derdim 5 Yıl bekleyip, paramın yettiğinin bu olması, çok kötü hissediyorum, artık bilgisayarı toplama, işlemci vs konulara yazmayacağım.

8 GB ram yazmayın.
Zaten ram sıkıntı olduğu için windows 8.1 önerdik. Bilgisayarının ramini rahatlatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı