i3 M380 laptop ile Windows 10 64 Bit kullanılabilir mi?

adnanaral

Hectopat
Arkadaşlar annem günlük işlerini yapmak için ASUS K52JT adlı laptopu kullanıyor ve bazı uygulamalar 64 Bit olduğu için günlük işleri sırasında zorlanıyor, acaba bu laptopta Windows 10 64 Bit kullanılabilir mi? Şu an ki işletim sistemi Windows 7 32 Bit (duruma göre SSD ve RAM arttırılır).

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar annem günlük işlerini yapmak için ASUS K52JT adlı laptopu kullanıyor ve bazı uygulamalar 64 Bit olduğu için günlük işleri sırasında zorlanıyor, acaba bu laptopta Windows 10 64 Bit kullanılabilir mi? Şu an ki işletim sistemi Windows 7 32 Bit (duruma göre SSD ve RAM arttırılır).

Kullanabilir misin bilmem ama 32 daha çok performans verecektir.
64 Bit ile sorun yaşayacağını performansın en az yarı yarıya fark edeceğini düşünüyorum.
Windows 8.1 64 Bit kullanabilirsin.

Arkadaşlar annem günlük işlerini yapmak için ASUS K52jt adlı laptopu kullanıyor ve bazı uygulamalar 64 Bit olduğu için günlük işleri sırasında zorlanıyor, acaba bu laptopta Windows 10 64 Bit kullanılabilir mi? Şu an ki işletim sistemi Windows 7 32 Bit (duruma göre SSD ve RAM arttırılır).

Olur.
Kullanabilir misin bilmem ama 32 daha çok performans verecektir.
64 Bit ile sorun yaşayacağını performansın en az yarı yarıya fark edeceğini düşünüyorum.
Windows 8.1 64 Bit kullanabilirsin.
ben q6600 ile win 64 bit 20h yüklü

Yeni konular

Geri
Yukarı