i3 sistemde Windows 7'den 10'a geçilmeli midir?

Maalesef öyle.

Son bir şey sormak istiyorum öncelikle Windows 8.1 geçmeyi düşündüm de Windows 8.1 için temiz format mı atmalıyım yoksa yükseltme aracı var mı onda da yoksa elle miyim Windows 7 kalsınmı.
Az önce başka bir konuda bir arkadaşın da benimle aynı model bilgisayar kullandığını ve çok rahat olduğunu gördüm bir deneyeceğim eğer memnun kalırsam ellemem ama kalmazsam ayarlarda geri dönüş seçeneği var zaten Windows 10 da en kötü onu kullanırım ilginiz için teşekkürler iyi akşamlar 🙂 ayrıca bu yükseltme aracında driverlar hakkında endişelenmeye verek yok dimi hocam?

Son düzenleme:
Siz bilirsiniz ben demiyorum bilgisayarcı diyor. Siz tabii daha iyi biliyorsunuz bilgisayarcıdan.

Mahalle bilgisayarcısı demişse kesin öyledir korsan olanlar sahtedir hiç güleceğim yoktu Microsoft sahte işletim sitemi asla çıkarmaz korsan olursa başka tabii bence bilgisayarcı sana korsan crackli Windows'dan bahsetmiş olmalı ve sen bunu yanlış anlamışsındır.

Sisteminizde aktif kullandığınız ssd mevcut ise geçiş yapabilirsiniz işlemciniz çok eski windows 8.1 öneririm ben 10 için ssd şart performans alamazsınız diğer türlü.

1635795566417.png

En mantıklısı 8.1. Bu arada 'Sahte' işletim sistemi mi olur :D ?

Geri
Yukarı