i3 sistemde Windows 7'den 10'a geçilmeli midir?

Benim tavsiyem Windows 8.1 kullanmanız yönünde. Hem hafif hem de desteği hala sürmekte. Windows 10 4 GB RAM ve varsa HDD ile işkence gerçekten. Windows 8.1 boşta 600-800MB RAM kullanırken Windows 10'da bu 2GB'leri bulabiliyor.

4 GB RAM ile Windows 11 Pro kullanıyorum şu an dizüstü bilgisayarımda. RAM'den yana sıkıntı yok fakat SSD olmadan Windows 8.1 ve üzeri versiyonlarının kullanımı sıkıntı olabiir.

@pckulanananpelikan elinizde bir kaynak var mı?

Windows 10 Microsoft tarafından 2015 de piyasaya sürülen bir işletim sistemidir Microsoft 2025'e kadar güvenlik ve kalite güncelleştirmelerini devam ettirecektir sahte konusuna gelirsek sahte değildir ve güvenlidir eğer hala daha sahte diyorsanız neden Windows dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir bunu da açıklayın o zaman.

Windows 10 Microsoft tarafından 2015 de piyasaya sürülen bir işletim sistemidir Microsoft 2025'e kadar güvenlik ve kalite güncelleştirmelerini devam ettirecektir sahte konusuna gelirsek sahte değildir ve güvenlidir eğer hala daha sahte diyorsanız neden Windows dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir bunu da açıklayın o zaman.

Onu ben de biliyorum. Microsoft'un bedava sunduğu işletim sisteminden bahsediyorum. Mesela şu an Windows 11 ücretsiz. İnternette gördüm ve bir bilgisayarcı söyledi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen boşuna çözümlerim var zaten. Sizin kadar saçma konuşan biri görmedim.

Onu bende biliyorum. Microsoft'un bedava sunduğu işletim sisteminden bahsediyorum. Mesela şu an Windows 11 ücretsiz. İnternette gördüm ve bir bilgisayarcı söyledi bana.

Hayır değil yükseltme ile ücretsiz.

Elinizde kaynak var mı derken?

Aynen boşuna çözümlerim var zaten. Sizin kadar saçma konuşan biri görmedim.

Onu bende biliyorum. Microsoft'un bedava sunduğu işletim sisteminden bahsediyorum. Mesela şu an Windows 11 ücretsiz. İnternette gördüm ve bir bilgisayarcı söyledi bana.

Benim de çözümlerim var ama hava atmıyorum bilmediğim konular var.
Windows tüm ışletim sistemlerini 1 ay key ile bedava kullanmamıza izin veriyor. Sonradan key istiyor zaten hey Allah'ım bilmediği şeyin üstüne konuşuyor savunuyor saçma konuşuyor diyor bence siz gidin biraz kitap okuyun cahilliginiz hakkinda bilgi öğrensin Windows ışletim sistemleri hakkinda.

Geri
Yukarı