i5 10. nesil sistemde Valorant 1 FPS'ye düştü

fuat000

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce 60 FPS'de oynarken bir anda 1 FPS almaya başladım.
  • Windows 11
  • i5 10. nesil 1.10 GHz
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle işlemcinin GHz'i çok düşük ve sanırım ekran kartın yok böyle oynamana bile mucize diyebiliriz sana tavsiyem ucuz yollu bir ekran kartı alman tabii laptop değilse çünkü o GHz değerleri genellikle laptoplarda oluyor.

Dostum öncelikle işlemcinin GHz'i çok düşük ve sanırım ekran kartın yok böyle oynamana bile mucize diyebiliriz sana tavsiyem ucuz yollu bir ekran kartı alman tabii laptop değilse çünkü o GHz değerleri genellikle laptoplarda oluyor.
Evet laptopta oynuyorum ama nasıl 60fps de oynayabiliyordum

Ne kadar bir süre 60 FPS oynadınız, bir de hangi ayarlarda?
1 gün boyunca 60 fps de oynayabildim sonra ki gün de 60fps oynarken akşama doğru 1fps vermeye başladı bende çıktım sonra ki gün girdiğim zaman da sadece 1fps veriyordu
1 gün boyunca 60 fps de oynayabildim sonra ki gün de 60fps oynarken akşama doğru 1fps vermeye başladı bende çıktım sonra ki gün girdiğim zaman da sadece 1fps veriyordu
En düşük ayarlarda

Bu bir çözüm olmayabilir ama eğer bilgisayarınız uzun süredir çok çalıştıysa biraz dinlendirin ve öyle deneyin.

Evet laptopta oynuyorum ama nasıl 60fps de oynayabiliyordum
Herhangi bir güncelleme yaptımı makinan bu günlerde ?
Güncellemeyi dene. Olmazsa akabinde oyunu tekrardan yüklemeyi deneyebilirsin. Eğer buda olmuyorsa eğer imkanın varsa ram yükseltmeyi dene.

Güncellemeyi dene. Olmazsa akabinde oyunu tekrardan yüklemeyi deneyebilirsin. Eğer buda olmuyorsa eğer imkanın varsa ram yükseltmeyi dene.
Eğer bu da olmuyorsa pcyi win 10 yapabilirsin. Şuan win11 tam uyumlu denemez. Daha eksikleri olduğu için de yapabilir bi zaman sonra.

Son düzenleme:

Eğer bu da olmuyorsa pcyi win 10 yapabilirsin. Şuan win11 tam uyumlu denemez. Daha eksikleri olduğu için de yapabilir bi zaman sonra.
Oyunu tekrardan yüklemeyi deneyeceğim sorun çözülür umarım
Oyunu tekrardan yüklemeyi deneyeceğim sorun çözülür umarım
Sorun çözülmedi hâlâ 1FPS.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı