Çözüldü i5 10200H GTX 1650 FiveM'de anlık FPS 10'a düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mpact

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i5-10200H
Ekran kartı: GTX1650 Ti
Ram: 16
FiveM'de normalde oynarken hiçbir sorun yok ama belli bir süre sonra arabalar olsun insanlar olsun git gel yapmaya başlıyor.
Bu da FPS oyunu oynanmaz hala getiriyor, normalde 70-80 FPS alırken bu olunca 10-4 FPS arasında oluyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Çözüm
Kanka çözümünü buldun mu aynısı bende de oluyor i7 12700F RTX 3060 12 GB, 16 GB RAM var
512 GB M.2 SSD aynı sorunu yaşıyorum PC de bir şey olduğunu düşünmüyorum yeni aldım ama muhtemelen format atınca düzelir gibi geliyor.

Şarj aletinden kaynaklı bir sorunmuş benimkisi şarj aletini değiştirince düzeldi.
Kanka ama bu çok değişik bir şey hiç daha önce görmediğim türden bir şey

Kanka çözümünü buldun mu aynısı bende de oluyor i7 12700F RTX 3060 12 GB, 16 GB RAM var
512 GB M.2 SSD aynı sorunu yaşıyorum PC de bir şey olduğunu düşünmüyorum yeni aldım ama muhtemelen format atınca düzelir gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam FiveM pek bilmem ama sebebi muhtemelen girdiğiniz bölgedeki npc/oyuncu sayısı fazla olduğu için olabilir diye düşünüyorum.

Şarj aletinden kaynaklı bir sorunmuş benimkisi şarj aletini değiştirince düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı