i5-10300H 90 derece oluyor

Can0p

Hectopat
Daha fazla  
i5-10300H islemcim var fakat AC Origins gibi oyunlarda genellikle 85, yer yer 90 dereceyi görüyorum. Bu laptopta uzun kullanımda sorun çıkartır mı ve nasıl soğutabilirim? Yardımlarınız bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
H serisi neden bilmiyorum ama çok ısınıyor tabii ki bu değerler normalin çok çok üstünde bilgisayarınızın içi temiz mi termal macun hiç yenilediniz mi?

i5-10300h islemcim var fakat AC Origins gibi oyunlarda genellikle 85, yer yer 90 dereceyi görüyorum. Bu laptopta uzun kullanımda sorun çıkartır mı ve nasıl soğutabilirim? Yardımlarınız bekliyorum.

Ben Monster'a bunun için yazdığımda 100 dereceye kadar sıkıntı olmuyacağını yazdılar.

Modeli nedir? Bir tık fazla ısınan bir işlemci o yüzden pek kötü bir değer değil aslında. 95 derecelere ve üstüne çıkıyorsa bir sorun vardır.

Modeli nedir? Bir tık fazla ısınan bir işlemci o yüzden pek kötü bir değer değil aslında. 95 derecelere ve üstüne çıkıyorsa bir sorun vardır.

HP Pavilion 15 DK1008NT cihaz daha 4 günlük.
HP Pavilion 15 DK1008NT cihaz daha 4 günlük.
Undervolt yapabilirsiniz. Rahatlatacaktır.

Nasıl yapabılırım acaba ogretıcı vıdeosu var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı