i5 10300H Dual boot ile macOS kurulumu yapılabilir mi?

Bu sefer Paragon Partition Manager değil de macOS üzerinden diski biçimlendireceğim. Her şey için teşekkürler bu arada, en sevdiğim macOS moderatörü 🥰.
Dual Boot için biçimlendireceksen dikkatli ol, tüm diski biçimlendirme. Partition'u biçimlendirmen gerek. Direkt diske tıklayarak yaparsan Windows'un da gider.

Sonunda kurabildim 🥰. @tristessehivernale @Yiğit Gençer

Her şey için teşekkürler.
Kurulumda çalışmayan bir şey var mıydı? Trackpad, klavye, ekran çözünürlüğü ve parlaklığı vb. iyi mi? Wi-Fi ve Bluetooth için kext eklemedim, onları bahsi geçen GitHub'daki paket ile kendin denersin artık. Ethernet'i de test edip belirtirsin.

Kurulumda çalışmayan bir şey var mıydı? Trackpad, klavye, ekran çözünürlüğü ve parlaklığı vb. iyi mi? Wi-Fi ve Bluetooth için kext eklemedim, onları bahsi geçen GitHub'daki paket ile kendin denersin artık. Ethernet'i de test edip belirtirsin.

Kurulumda trackpad, klavye ekran çözünürlüğü ve parlaklık çalışıyordu. Wi-Fi ve Bluetooth çalışmıyor. O paketi deneyeceğim. Ama tek sorunum boot'da Apple klasörü yok yani flash bellek olmadan sistemi boot edemiyorum. Kurulum sonrası yapılıcak dosyaları attım.

Ayrıca o paketi nasıl kuracağım?

USB'siz boot için bu konuya bakabilirsiniz. BOOT kısmında Apple klasörü olmamalı zaten, OC klasörü olsa yeter:

Yeni konular

Geri
Yukarı