i5 10300H GTX 1650 sistem için CoD oyun önerisi

Daha fazla  
Sistemim:
  • GTX 1650.
  • i5 10300H.
  • 8 GB RAM 2933 MHz.

Arkadaşlar, sinematiği güzel olmasıyla birlikte hikayesi de güzel CoD oyunu önerisi istiyorum. Grafikleri güzel olsun ama sistem gereksinim ucu ucuna yetmesin. Yani rahat rahat akıcı oynayabileyim. Hep eski oyunlarını oynayabilme imkanım olmuştu. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yanlış şeyleri bir arada istiyorsunuz. Call of Duty oyunlarında hikayeler genel anlamda vasat veya vasatın altındadır. Performans en son kafaya takacağınız konu olabilir, zira Call of Duty PS3 zamanında bile 60FPS çalışabilen nadir oyunlardan biri.
Grafik benim için önemli diyorsanız Modern Warfare Remastered'a bakabilirsiniz.

Çok yanlış şeyleri bir arada istiyorsunuz. Call of Duty oyunlarında hikayeler genel anlamda vasat veya vasatın altındadır. Performans en son kafaya takacağınız konu olabilir, zira Call of Duty PS3 zamanında bile 60FPS çalışabilen nadir oyunlardan biri.
Eski zamanlarda geçen o tarz oyunlar hoşuma gidiyor. CoD oyunlarından bazılarının sinematikleri de göze hoş gelince tavsiye istemiştim :(
O zaman başka oyunlara bakacağım.
Teşekkürler.

O oyunu gördüm Steam'de ancak 160 tl civarıydı sanırım.

Bu oyun en iyisidir. İndirimde fiyatı düşer. Sistem için sorun olmaz.

Bu oyun en iyisidir. İndirimde fiyatı düşer. Sistem için sorun olmaz.

Modern Warfare serisi hikayesi bağlı mıdır?
Öyleyse sıra sıra oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı