Hepsiburada'dan sistem alınır mı?

OPTİMUSSBABA

Zeptopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu sistemin aynısı İncehesap'ta mevcut ancak İncehesap taksit tutarı ne kadar fazla olursa fiyat da o kadar artıyor. Ancak bu sistemde böyle bir şey yok 6 taksit de olsa fiyat hep aynı. Hepsiburada olduğu için çok güvenemedim. Sizce alınır mı?
Kankam şöyle söyleyim Hepsiburada güvenilir ve güzel bir site ancak hazır sistem alınca satıcı genellikle olması gereken fiyattan fazla pahalı yapabiliyor sisteme de baktım ama tam ben de güvenemedim

Kankam şöyle söyleyim Hepsiburada güvenilir ve güzel bir site ancak hazır sistem alınca satıcı genellikle olması gereken fiyattan fazla pahalı yapabiliyor sisteme de baktım ama tam ben de güvenemedim
*Fiyat olarak

Kankam şöyle söyleyim Hepsiburada güvenilir ve güzel bir site ancak hazır sistem alınca satıcı genellikle olması gereken fiyattan fazla pahalı yapabiliyor sisteme de baktım ama tam ben de güvenemedim.

*Fiyat olarak.

Hocam aynı sistem dediğim gibi ince hesapta mevcut fakat taksit arttıkça fiyat pahalanıyor. Ve bende 6 taksitle ödemek istiyorum ince hesapta sistem 32K'yı buluyor. Ancak Hepsiburada'da vade farkı yok yani taksit arttıkça ayrı bir para ödemiyorsunuz. Bir de işletim sistemi beni biraz şüphelendirdi sizce bu işletim sistemi iyi midir trialsı ilk defa duyuyorum.

Bana pahalı geldi.

İncehesap'ta daha pahalı hocam.

Alınmaz kesinlikle. Bu paraya DDR5 sistem alınır. Çok gereksiz pahalı.
GamingGen, Game Garaj, İtopya, İncehesap gibi sitelerden almanızı öneririm. Bu tip e ticaret sitelerinde komisyon kesildiği için fiyatı gereksiz pahalı oluyor.

Bütçeyi biraz daha arttırın ve bu hazır sistemi alın. Pişman olmayacağınız bir kasa. Sizin attığınız kasadan daha performanslı ve ileriye dönük bir sistem.
Yalnız kasa özelleştirme kısmından +563₺ farkla XPG Psu markalı modelini seçin.
@Kaan Diktaş
Siz ne dersiniz hocam?

Son düzenleme:
Gaming.Gen.TR, GameGaraj, İtopya, İncehesap.
Gaming.Gen.TR, GameGaraj, İtopya, İncehesap gibi sitelerden almanızı öneririm. Bu tip e ticaret sitelerinde komisyon kesildiği için fiyatı gereksiz pahalı oluyor.

Bütçeyi biraz daha arttırın ve bu hazır sistemi alın. Pişman olmayacağınız bir kasa. Sizin attığınız kasadan daha performanslı ve ileriye dönük bir sistem.
Yalnız kasa özelleştirme kısmından +563₺ farkla XPG PSU markalı modelini seçin.
@Kaan Diktaş
Siz ne dersiniz hocam?

Gibi sitelerden almanızı öneririm. Bu tip e ticaret sitelerinde komisyon kesildiği için fiyatı gereksiz pahalı oluyor.

Yalnız kasa özelleştirme kısmından +563₺ farkla XPG PSU markalı modelini seçin.
@Kaan Diktaş
Siz ne dersiniz hocam?
30k aşağısı bir sistem istiyorum. Bu sistemin fiyatı çok uygun ancak SSD 1 TB ve sizin dediğiniz PSU'yu değiştirirsem fiyat biraz tuzlu oluyor.

30k aşağısı bir sistem istiyorum. Bu sistemin fiyatı çok uygun ancak SSD 1 TB ve sizin dediğiniz PSU'yu değiştirirsem fiyat biraz tuzlu oluyor.
İnanın ki değer. Uygun fiyatlı olacak diye düşük kaliteli güç kaynağı alıp, sistem parçalarını riske atmaya ne gerek var?
XPG markalı psu sizin işinizi fazlasıyla görür.
Memnun kalacağınız bir sistem yani, uzunca bir süre bütün oyunları yüksek grafiklerde oynayabilirsiniz bu sistemle.
Kasayı değişince 29.462₺ oluyor.

Bu sistemde 27.462₺.
Eğer derseniz ki bütçedemde o kadar çıkamam, şu sisteme bakın.
Kasayı yine XPG Psu'lu olan modelle değişin.
Bu sistemde ki Ekran kartının modeli bir tık düşük. Arada 2000₺ fark var ilk attığım sistemle. Çok farkı yoktur aralarında performans bakımından ama almışken bence 4060Ti'lı sistemi alın derim.

Birde sistemde 500GB SSD seçili.
1 TB değil hocam. Fark vererek yükseltebilirsiniz ama.

Son düzenleme:
Hocam bir sorum daha olacaktı. Kendime bir sistem hazırladım ancak 4060'ın 3 fanlısı bu kasaya sığar mı bilmiyorum. Bir bakar mısınız? İncehesap PC Toplama Sihirbazıyla topladığım sisteme göz at!
Çok kötü bir sistem olmuş, sakın almayın.
Intel soket değişecek ve LGA1700 artık geride kalacak. Yükseltme yapmak istediğinizde seçenekleriniz kısıtlı olacak.
Psu zaten C4. Her an elinizde patlayabilir. Ramler kalitesiz ve DDR4 bir sistem.
Daha performanslı ve güncel bir sistem attım size, neden onlardan tercih etmediniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı