i5 10300H sistem nasıldır?

Bütçe
8300

Hasox

Femtopat
Daha fazla  
Hocam bu modellerin soğutması çok iyi değil. Bunlar yerine şunları öneririm:

Intel serisinde çok ısınma sorunu yok diye duymuştum, doğru mudur? Ayrıyaten Lenovo bana pek iyi soğutabilir gibi gözükmedi.

Merhabalar, aşağıdaki modelden almak istiyorum ancak TUF'un bu kasası iyi soğutamıyor diyorlar doğru mudur? Ayrıca fiyatı nasıl, piyasa düşer mi beklemeli miyim yoksa bu fırsatı kaçırmamalı mıyım? Bu olmazsa Acer Nitro almayı düşünüyorum.

Hocam bu kasada sağ tarafta hava çıkışı yok.Ayrıca yorumlarda da oyunlarda 95 dereceye çıktığını yazmışlar.Ben de Asus TUF kullanıcısıyım.Isınmayan modelleri de var.

Intel serisinde çok ısınma sorunu yok diye duymuştum, doğru mudur? Ayrıyaten Lenovo bana pek iyi soğutabilir gibi gözükmedi.
Hocam Intel veya AMD farketmez bütün işlemciler ısınır. Testlerde ise Intel daha çok ısındığı ortaya çıktı. Lenovo modeli ise soğutması çok iyi bir model olduğunu biliyorum. İsterseniz konuları araştırabilirsiniz.

Hocam GTX 1650 ile GTX 1650 ti arasında fark var. Eğer bana çok farketmez derseniz GTX 1650 alınabilir fakat tavsiyem GTX 1650 ti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ancak biri hem 11.nesil hem de 16 GB RAM'e sahip, ayrıca Intel i5 11.nesil nasıldır?

Hocam test sonuçlarını bilmiyorum fakat çok etkilemeyecek bir fark vardır muhtemelen. (Yanlışsam düzeltin lütfen.) Diğer bilgisayara ise evet birinde 16 diğerinde 8 GB RAM var. Benim tavsiyem daha sonra ekstra bir 8 GB daha RAM almanız. (Almadan forumda konu açarsanız doğru modeli bulabilirsiniz.)

Geri
Yukarı