i5 10300H tek çekirdek görünüyor

Formatla çözülüyor diyorsanız yapacak bir şey yok da teknik servis halledebilir mi göndereceğim yakın zaman da.
P_20201226_151116.jpg
Telefondan girip öyle yüklemem gerekti fotoğrafı. Beklettim kusura bakmayın :D. Buradaki bellek üst sınırını kaç GB RAM var ise o kadar yükseltin. Ondan sonra bir daha bakın İşlemci Sayısı kısmına. Gene olmazsa bellek üst sınırı ayarını kapatıp bakın. Başka da bir şey gelmedi aklıma.

Eki Görüntüle 801644
Telefondan girip öyle yüklemem gerekti fotoğrafı. Beklettim kusura bakmayın :D. Buradaki bellek üst sınırını kaç GB RAM var ise o kadar yükseltin. Ondan sonra bir daha bakın işlemci sayısı kısmına. Gene olmazsa bellek üst sınırı ayarını kapatıp bakın. Başka da bir şey gelmedi aklıma.

Yok işe yaramıyor 2 değişmiyor.
Eki Görüntüle 801644
Telefondan girip öyle yüklemem gerekti fotoğrafı. Beklettim kusura bakmayın :D. Buradaki bellek üst sınırını kaç GB RAM var ise o kadar yükseltin. Ondan sonra bir daha bakın İşlemci Sayısı kısmına. Gene olmazsa bellek üst sınırı ayarını kapatıp bakın. Başka da bir şey gelmedi aklıma.
Sorunu çözdüm.İşlemci sayısının tikini kaldırdıktan sonra bütün işlemciler çalışmaya başladı.

Dosya Ekleri

• dsız.png
    dsız.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı