i5 10300H ve GTX 1650 laptop değiştirilmeli mi?

İşlemcisi bir o kadar kötü ama.

Hocam 10300H'dan bir tık kötü olabilir ama darboğaz yapmaz 1660 Ti ile kesinlikle.
Hocam işlemci çok güçsüz kalmış. Ekran kartı daha iyi olsa bile işlemci o ekran kartını ne kadar besler ne kadar ısınır detaylı araştırma yapmanız lazım ama ciddi fark var.

Hiçbir Laptop'da işlemcinin ekran kartına darboğaz yapması söz konusu değildir.

Hocam 10300H'dan bir tık kötü olabilir ama darboğaz yapmaz 1660 Ti ile kesinlikle.

Hocam denedimiz Laptop'u daha önce bu kadar emin konuşuyorsunuz? AMD mobil işlemcilerde kendini o kadar da geliştirmedi. 3750'nin 10300 h kadar stabil çalışan bir işlemci olduğunu sanmıyorum. Nesilden tut, cache değeri, bellek frekansı her şeyde geride kalmış. 2 laptop da parasını hak etmiyor.

Hocam işlemci çok güçsüz kalmış. Ekran kartı daha iyi olsa bile işlemci o ekran kartını ne kadar besler ne kadar ısınır detaylı araştırma yapmanız lazım ama ciddi fark var.

Fiyat farkına üzüldüm açıkcası 500 tl az bir miktar değil ben olsam komple iade ederdim.
Hocam iade yok sadece değişim hakkım var ve eğer daha iyisini alabileceksem üste en fazla 500 TL verip ben bu hakkımı kullanmak isterim ve size şunu soruyorum benim laptopum ve sistemimin üstüne 500 TL verip Hp yi alıyımmı özellikleri yukarıda yazılı sadece ben bu sorunun cevabını istiyorum sizden değişilir mi neden
Konu ile alakasız ama bu laptopa cidden 10K para mı verdin?
Şu anki fiyatlar bunlar sıfır almak isteyince inan bende vermek istemezdim
10000 TL'ye GTX 1650'li laptop alacağıma oyunlardan mahrum kalırım daha iyi bu fiyatlar ne arkadaş?
Haklısın ama sıfır almak isteyince malum piyasa ortada

Fiyat farkına üzüldüm açıkcası 500 tl az bir miktar değil ben olsam komple iade ederdim.
İade konusunda katılıyorum.

RAM konusundan dolayı al diyorlar ama Mhz farkı var. Ekran kartı aralarında gerçekten gözle görülür bir fark var. Aynı şekilde de işlemcide var, elindeki laptop maksimum RAM destekde de Mhz olarak da iyi eğer oyun için alacaksan 1660Ti olanı al ama onun dışında değmez. 8GB ilave RAM için Mhz değeri düşük olanı tercih etmek pek iyi bir seçenek değil.
Intel Vs AMD.

RAM konusundan dolayı al diyorlar ama Mhz farkı var. Ekran kartı aralarında gerçekten gözle görülür bir fark var. Aynı şekilde de işlemcide var, elindeki laptop maksimum RAM destekde de Mhz olarak da iyi eğer oyun için alacaksan 1660Ti olanı al ama onun dışında değmez. 8GB ilave RAM için Mhz değeri düşük olanı tercih etmek pek iyi bir seçenek değil.
Intel Vs AMD.
Teşekkürler ama fiyat olarakda kıyaslamanızı isterim excalibur yani benim laptopum teknosa da güncel fiyatı 9499 TL Hp yani 1660ti olan laptopu fiyatında 10.499 TL ben eğer değiştirsem pc yi 10 bin TL ye aldığım için üstüne sadece 500 TL vercem yani yarın bir gün satmak istediğimde hangisinden daha az zarar ederim veya kar Hp nin fiyatı biraz daha pahalı tercihim hangisinden olmalı

Tamamen satış yönteminize bağlı 1660ti 1650 ye göre oldukça güçlü işlemciye bakınca 2993 destek ile 2400 arasında ciddi fark var. AMD ve 16 RAM de diğerine kısmende olsa yaklaşıyor. Oyuncu iseniz HP olanı alın hem Casper soğutma konusunda pek eleştiriliyor. İşlemciden yürüyerek satarım diyorsan Casper ekran kartından yürürüm dersen HP. PC al-sat yapıyorum ek iş olarak ben HP seçerdim yanlış anlaşılma olmasın ama yonulacak kaz çok oyun performansına bakıyorlar ki sonunda Ti gören ilk ona bakar.
Aradaki farka yüzde olarak bak işlemciler farklı sonuçta tam olarak yansıtmasa da gözle görülür bir fark var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamen satış yönteminize bağlı 1660ti 1650 ye göre oldukça güçlü işlemciye bakınca 2993 destek ile 2400 arasında ciddi fark var. AMD ve 16 RAM de diğerine kısmende olsa yaklaşıyor. Oyuncu iseniz HP olanı alın hem Casper soğutma konusunda pek eleştiriliyor. İşlemciden yürüyerek satarım diyorsan Casper ekran kartından yürürüm dersen HP. PC al-sat yapıyorum ek iş olarak ben HP seçerdim yanlış anlaşılma olmasın ama yonulacak kaz çok oyun performansına bakıyorlar ki sonunda Ti gören ilk ona bakar.
Aradaki farka yüzde olarak bak işlemciler farklı sonuçta tam olarak yansıtmasa da gözle görülür bir fark var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler

Geri
Yukarı