i5 10300H GTX 1650 Ti Laptop sıcaklığı

Riv0x

Decapat
Daha fazla  
Gençler oyun oynarken mesela Ark Survival olsun, ekran kartı 85 civarlarında işlemci de 95 civarlarında olabiliyor. Sizce bu yaz aylarında normal mi yoksa bir şey yapmam lazım mı? Ayrıca nasıl azaltabilirim? Biraz araştırma yapınca undervolt falan yazıyordu tam bilmiyorum da.
Not: İşlemci i5 10300H
Ekran kartı GTX 1650 Ti
Not: İlk kez laptop kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehber işinize yarayabilir.

Gençler oyun oynarken mesela Ark Survival olsun, ekran kartı 85 civarlarında işlemci de 95 civarlarında olabiliyor. Sizce bu yaz aylarında normal mi yoksa bir şey yapmam lazım mı? Ayrıca nasıl azaltabilirim? Biraz araştırma yapınca undervolt falan yazıyordu tam bilmiyorum da.
Not: İşlemci i5 10300H.
Ekran kartı GTX 1650 Ti.

Laptoplara göre normal ve bu sıcak bir hava gayet normal sorunu çözmek için laptop soğutucusu vakumlu ya da Fan'lı alabilirsiniz.

Not: İşlemci i5 10300H.
Ekran kartı GTX 1650 Ti.

Merhaba laptopun markası nedir bende aynı özelliklerde laptop kullanıyorum GTA 5'de işlem 80 ekran kartı 75'lerde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehber işinize yarayabilir.
Bunu denedim ilk 10 dakikada 70 civarlarında oldu, birkaç gün daha deniyip bakcam duruma
Mon
Merhaba laptopun markası nedir bende aynı özelliklerde laptop kullanıyorum GTA 5'de işlem 80 ekran kartı 75'lerde.
Monster abra A5 v15.7

Geri
Yukarı