i5 10300H ve GTX 1650 Ti Cyberpunk & Bannerlord performansı

İşletim sistemi
Windows 10

Probhett

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,

i5 10300H, 1650 Ti olan bir laptop satin aldim. Cyberpunk veya Bannerlord almayi dusunuyorum malum Epic'de 60 TL indirim kuponu da var bunu degerlendirmek istiyorum, kabaca Cyberpunk 100'e, Bannerlord 75'e falan dusuyor kuponla. Cyberpunk oynatir diye dusunuyorum ama hangi ayarlarda kac FPS alabilirim, akici oynatır mı ve ek olarak optimizasyonu duzeldi mi? Bilgisi olan deneyimleyen var mi? Bannerlord'da durum ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
8x1'den 8x2'ye geçerseniz biraz daha rahatlar.
Cyberpunk 2077 Medium ayarlarda 35-45 alır gibi.
Bannerlord'u rahat oynarsınız.

Merhabalar,

i5 10300H, 1650 Ti olan bir laptop satin aldim. Cyberpunk veya Bannerlord almayi dusunuyorum malum Epic'de 60 TL indirim kuponu da var bunu degerlendirmek istiyorum, kabaca Cyberpunk 100'e, Bannerlord 75'e falan dusuyor kuponla. Cyberpunk oynatir diye dusunuyorum ama hangi ayarlarda kac FPS alabilirim, akici oynatır mı ve ek olarak optimizasyonu duzeldi mi? Bilgisi olan deneyimleyen var mi? Bannerlord'da durum ne olur?
Orta-yüksek ayarda gayet akıcı oynuyorum Bannerlord'u ultra hiç denemedim. Donanımım 4600H - 1650Ti - 8GB RAM.

8x1'den 8x2'ye geçerseniz biraz daha rahatlar.
Cyberpunk 2077 Medium ayarlarda 35-45 alır gibi.
Bannerlord'u rahat oynarsınız.
Hocam suan 8x2 var. Belirttiginiz fpslerde akici oynatir mi? 60 fps alti akmiyor, sıkınti vs gibi algi var da
Epic Games kuponu neye göre veriyor acaba? Bende kupon falan yok.

Anasayfada cikti karsima, bildirimlere izin ver dedi verdim o da kupon verdi 😄
Orta-yüksek ayarda gayet akıcı oynuyorum Bannerlord'u ultra hiç denemedim. Donanımım 4600H - 1650Ti - 8GB RAM.
Ultraya gerek yok hocam ya 😄

Geri
Yukarı