i5 10300H ve GTX1650 Ti laptop Cyberpunk açar mı?

Mansouki

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, i5 10300H ve GTX1650 Ti'lı bir laptopum var Cyberpunk açabilir mi ve hangi ayarlarda kaç FPS alır bunu merak ediyorum kalan özellikler şu şekilde:

8 GB RAM.
i5 10300H.
GTX1650 Ti.
200 GB boş yerim var SSD'mde.

RAM'i 16 yapmam çok mu önemli, eğer bu kadar önemliyse 2933 MHz 8 GB ucuz RAM önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açar. Orta-yüksek takılırsınız.

RAM'i 16 GB yapmak önemli. Bu haliylede açar Low ayarda.

1080P düşük ayarlarda rahat oynarsın. Medium ayarlarda oynamak istiyorum dersen tabii 16 GB RAM olmalı.

Sağ olun teşekkür ederim RAM'i yükseltmek için Monster'ı arayıp fiyat mı istemeliyim yoksa kendim mi bulmalıyım kendim bulacaksam şu anki RAM'im 2933 MHz buna uygun RAM önerileriniz var mıdır.

Sağ olun teşekkür ederim RAM'i yükseltmek için Monster'ı arayıp fiyat mı istemeliyim yoksa kendim mi bulmalıyım kendim bulacaksam şu anki RAM'im 2933 MHz buna uygun RAM önerileriniz var mıdır?

Ne demek yardımcı olabildiysek ne mutlu :). Bildiğim kadarıyla Monster'ın sitesinden sipariş etmeden önce yükseltebiliyorsun o konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim.

Kendi sitesinde böyle yazıyor "8 GB (1x8GB) DDR4 1.2v 2933MHz SO-DIMM" ayrıca oyun oynarken 90 dereceleri görüyorum bu normal mi?

Geri
Yukarı