i5 1035G1 MX330 Blazing sails açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Schentienel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu yeni aldım ancak oyun easy anti-cheat ekranında yüklenip açılmıyor. Oyun dosyalarını doğruladım ama nafile.

Sistemim.

i5 1035G1.
MX330.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki ile aynı i5, MX330 ve 8 GB RAM ama benimki de açılmıyor. Ben de doğruladım.
Ben developerla 2 gün boyunca konuştum sürekli aynı şeyleri farklı yollarla yaptırdı en sonunda anti cheat desteğine yönlendirdi iade ettim. Bu sorunu yaşayan başkaları varsa yazsın belki çözülür oynamaya başlarız.

Arkadaşlar oyunu yeni aldım ancak oyun easy anti-cheat ekranında yüklenip açılmıyor. Oyun dosyalarını doğruladım ama nafile.

Sistemim.

i5 1035G1.
MX330.
8 GB RAM.
diğer oyunlar açılıyor ama bu açılmıyor heralde bende iade edicem
Hocam HP mi bilgisayar? Oyunlarda ısınma sorunu düşük FPS oluyor mu? Bende de bu özelliklerde laptop var, forumda önceden çok şikayetçi olan gördüm. Sizde durum nasıl acaba?

Hocam HP mi bilgisayar? Oyunlarda ısınma sorunu düşük FPS oluyor mu? Bende de bu özelliklerde laptop var, forumda önceden çok şikayetçi olan gördüm. Sizde durum nasıl acaba?
Bilgisayar HP evet. Sonuç olarak bu bir ofis bilgisayarı ben undervolting yaptım R6 yı High ayarlarda oynuyorum. Ama işlemci tabanlı oyunlar(Apex vs.) Kasıyor.

Bilgisayar HP evet. Sonuç olarak bu bir ofis bilgisayarı ben undervolting yaptım R6 yı High ayarlarda oynuyorum.Ama işlemci tabanlı oyunlar(Apex vs.) Kasıyor.
Valorant oynuyor musunuz, valorantta durum nasıl? Bir de yaptığınız ayarları atabilir misiniz (throttlestop programının ekran görüntülerini) ben de onları yapayım. Şimdiden teşekkürler.

valorantta ilk başta 120fpslerde sonra 50 60a düşüyor
sea of thives kasar mı acaba
SOT bende kasmıyor.
Valorant oynuyor musunuz, valorantta durum nasıl? Bir de yaptığınız ayarları atabilir misiniz (throttlestop programının ekran görüntülerini) ben de onları yapayım. Şimdiden teşekkürler.
Tek yaptğım ayar Cpu Core ile cacheyi -72.3 e çektim başka hiçbir ayarı ellemedim bende diğer ayarlar belirli bir süre sonra oyunların kasmasına neden oluyor Ben limitseden PL2 nin geçmesini sağlayamadım biliyorsanız yardımcı olur musunuz ?

Valorant oynuyorum ancak en yükseğe de en düşüğe de alsam oyun 90 ile 50 fps arası dalgalanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı