i5 1035G1 Throttle stop ayarları nasıl olmalı?

Merhaba. Dying Light'ı bende oynamıştım. (çok güzel bir oyun, bitirmenizi şiddetle tavsiye ederim.)
Dying Light'ta FPS düşmesi problemi veya düşük FPS problemi yaşamamıștım. Soğutucu hiç kullanmadım. FPS düşmesi sorununu yalnızca AC Origins'te yaşadığım için pek önemsememiștim. Eğer tüm ayarları kısıp (çözünürlük hariç) disable Turbo yaparsanız belki etkisi olabilir. Soğutucu kullanmadığım için pek bir yorum yapamıyorum maalesef. Zaten iş biraz da oyun optimizasyonunda bitiyor diye düşünüyorum. RDR2'yi sorunsuzca oynatan sistemle AC Origins'te saçma FPS droplarla karşılaşmak bayağı sinir bozucuydu.

Dying Light oyununa biraz bağımlıyım maalesef 120+ saatim var 8 kere normal oyunu 3 kere the following DLC'sini bitirdim haliyle insan artık sıkılıyor.

Dying Light 2 almayı düşünüyordum ama FPS durumu böyle olunca da paramın boşuna gitmesini istemiyorum.

Dying Light oyununa biraz bağımlıyım maalesef 120+ saatim var 8 kere normal oyunu 3 kere the following DLC'sini bitirdim haliyle insan artık sıkılıyor.

Dying Light 2 almayı düşünüyordum ama FPS durumu böyle olunca da paramın boşuna gitmesini istemiyorum.
Üniversite sınavına hazırladığım için yıl boyu hiç bilgisayar oyunu oynayamadım. Bayağıdır da oynamak istediğim çok fazla oyun vardı. Dying Light 2'de onlardan birisiydi. Şu süreci bitirdiğimde bende oyundan oyuna akmak istiyorum 😄

Geri
Yukarı