i5 10400 grafik kartıyla oyun oynanır mı?

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni sistem almayı düşünüyorum acelesi yok şu anlık. Bilgi almak amacıyla soruyorum. Intel i5 10400 dahili grafik birimiyle ekran kartı olmadan oyun oynayabilir miyim merak ediyorum malum ekran kartı stoklarda yok. Normal sistemimde i5 10400F olacaktı ama ekran kartı olmadan stoklar düzelene kadar bu işlemciyle idare etmeyi düşünüyorum. Sistemi aşağıya yazıyorum. Bütçe yazmadım çünkü gerek yok sizden başka öneri istemiyorum teşekkürler.
Anakart: ASUS Prime Z490-V-si
RAM: T-Force Delta RGB Black (8x2) 16 GB 3200MHz CL16.
PSU: Pylon 650W 80+Bronze
İşlemci: i5 10400.
Ekran kartı: Yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli bir seviyede oynanır hocam.

Hangi oyunu oynamak istediğinize bağlı, internette çokça video mevcut bunun için. Konu açmadan önce araştırın lütfen.

Hocam videolar var ama güvenemedim. Örnek olarak 1 tane video da kendim koydum hatta.

Peki GTA 5 veya 4 oynanır mı?

Hocam güvenemedim diye bir şey yok, RAM frekansı ve İşlemci dışında oyun performansını etkileyecek bir parça yok zaten videolarda ne görüyorsan odur fazla oynamaz yani.

Hocam güvenemedim diye bir şey yok, RAM frekansı ve işlemci dışında oyun performansını etkileyecek bir parça yok zaten videolarda ne görüyorsan odur fazla oynamaz yani.

Hocam adam belki montaj yaptı oraya bilemedim suç mu işledim konu açtım diye neredeyse döveceksiniz bu ne sinir böyle?

Testin doğru olduğunu sanmıyorum, düşük ayarlar 60 FPS CS:GO oynatır ancak.

Hayır, oynatmaz.

Neden oynatmasın? Gayet oynatıyor 30FPS 1080P'de. Bak dostum rica ediyorum. Tam bilmediğin konuya cevap verme. Millet yanlış anlıyor falan sonra.

Hocam videolar var ama güvenemedim. Örnek olarak 1 tane video da kendim koydum hatta.

Peki GTA 5 veya 4 oynanır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10400 iGPU test yaz çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı