i5 10400 için hava soğutma önerisi

Yer
Andromeda
Daha fazla  
Stok soğutucum maalesef çok yetersiz, oyundayken ara sıra 77 derecelere kadar çıkıyor, bu nedenle hava soğutma almak istiyorum, aslında sıvı soğutmadan yanaydı fikrim fakat burada bazı arkadaşlar gerek olmadığını söyledi ve hava soğutma tavsiye etti,

COOLER MASTER HYPER 212 SPECTRUM 1x120MM Rainbow Led Fanlı İşlemci Soğutucu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

COOLER MASTER AIR MA410P 120MM RGB LED İŞLEMCİ SOĞUTUCU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Üstteki ürünlerden hangisini tercih etmeliyim? Farklı önerilere açığım ancak Vatan'dan olması gerekiyor.

sistemim ve şu anki sıcaklık değerlerim

i5 10400 alacak arkadaşlara bilgilendirme olsun stok yetmiyor ve normal olarak neredeyse son hızda çalısıyor. Bu da gürültü olarak yansıyor size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi hatırladım hocam sizinkisi niye o kadar ısınıyor acaba? Fan oturmamış olabilir mi? Kasanıza baktım hava akışı o kadar iyi değil ama o kadar fark etmez.

Vallahi anlamadım, fan gayet sabit duruyor, öndeki fanlarçalışıyor ama böyle. Takıntı oldu artık her yolu deniyorum.

Bende de i5 10400 işlemci bulunuyor. Kendim MSI Core Frozr S 120mm hava soğutucu ile birlikte kullanıyorum. Boşta 34-36 derece oyunlarda yük altında 47 ila - 56 derece oluyor oyundan oyuna göre tavsiye ederim.
teşekkürler, bakacağım, takması kolay mı? bu işlerde pek becerikli değilim,yani takarken bir zarar vermeyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı