i5-10400 sistem macOS için uygun mu?

MrtSzgN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. macOS için sistem toplamaya karar verdim. İleride kurduğum zaman normal macOS gibi güncelleyebilir miyim? Amacım film izlemek, müzik dinlemek ve tasarım... Bunu haricinde başka da pek bir şey yok. Oynarsam oyun oynarım, o da günde maksimum 1 saat. Bu sistem beni kaç sene götürür?

Ekran Resmi 2020-10-02 10.16.38.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Mac sistem toplamaya karar verdim. İleride kurduğum sistemlerde normal Mac gibi güncelleyebilir miyim? Amacım film izlemek, müzik dinlemek ve tasarım... Bunu haricinde başkada pek bir şey yok. Oynarsam oyun oynarım, o da günde maksimum 1 saat. Bu sistem beni kaç sene götürür?

Eki Görüntüle 687835
Sağlam bir ekran kartı eklerseniz bayağı gider. Neden 2 SSD eklediniz? Birini çıkarıp SanDisk yerine daha kaliteli bir SSD ekleyebilirsiniz.

Hocam ekran kartım yok. Sizlerin önerisi olursa orada da yazdığım gibi, maksimum bütçem 2500 TL ekran kartı için.

Sağlam bir ekran kartı eklerseniz bayağı gider. Neden 2 SSD eklediniz? Birini çıkarıp SanDisk yerine daha kaliteli bir SSD ekleyebilirsiniz.

Birini yedekleme için kullanacağım
Uzun süreden kastınız 10 yıl 15 yıl 5 yıl :)

Teşekkürler.
İşlemcinin içindeki UHD Graphics'i mi kullanacaksınız?
Evet amacım o yönde, yeterli diye düşünüyorum ve macOS kullanacağım.

Merhaba arkadaşlar. macOS için sistem toplamaya karar verdim. İleride kurduğum zaman normal macOS gibi güncelleyebilir miyim? Amacım film izlemek, müzik dinlemek ve tasarım... Bunu haricinde başka da pek bir şey yok. Oynarsam oyun oynarım, o da günde maksimum 1 saat. Bu sistem beni kaç sene götürür?

Eki Görüntüle 687835Merhaba arkadaşlar sistemi topladım simdi sorunsuz BigSurr nasıl kurabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı