İ5 10400 Sisteme Ekran kartı önerisi

1660 Ti ile 2060 arasında ki fark ne biliyor musun? Birinde DLSS 2.0 var ve bu RTX kartı 6800 seviyesine çıkartıyor.

Bana ekran kartı felsefesi yapmayın. Sizce herkes bu ekran kartlarını önermesine rağmen benim onları önermem doğru mu? Arkadaşlar çoğunluğu zaten değerlendirecek. Farklı ekran kartlarını da söyledim o kadar; bilgisiz gibi göstermeye çalışmayın. @EREN SATAR (Eren hocam size bir şey demedim neden bunları önerdiğimi anlamanız için etiketledim)

Bana ekran kartı felsefesi yapmayın. Sizce herkes bu ekran kartlarını önermesine rağmen benim onları önermem doğru mu? Arkadaşlar çoğunluğu zaten değerlendirecek. Farklı ekran kartlarını da söyledim o kadar; bilgisiz gibi göstermeye çalışmayın.
Niye öyle yapmaya çalışayım. Bir şey öğrenmek burada önemli olan. Sen benim yanlışımı kanıtla bende tamam deyip susayım.

İşlemci: i5-10400
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: RX570 8 GB.
PSU: 500W.

Arkadaşımın 240Hz monitörü varmış ve şu anki ekran kartından çözünürlük ve FPS olarak memnun değilmiş. 4-7 bin TL arası ekran kartı almak istiyor.
Arkadaşlar bu 2 ekran kartı arasında kaldık;

Arkadaşlar bu 2 ekran kartı arasında kaldık;

Phoenix'in iyi bir tercih olacağını düşünmüyorum. 6600 XT daha iyi olacaktır. Pulse modelini @kino hocam kullanıyor olması lazım yanlışım yok ise.

Geri
Yukarı