i5 10400 ve RX6600 sistem alınır mı?

Kasa yükseltme imkanım yok zaten ürün 500tl zamlanmış ama 15.999'a r5 3600 b450m li sistem gelmiş geri kalan her şey aynı. Sinerji Saturn Ryzen 5 3600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı]
r5 3600 mü daha iyi yoksa i5 10400f mi?
Ben olsam Ryzen 5 3600 tercih ederdim. Kimisi 10400f'in daha iyi olduğunu savunabilir ama bu benim görüşüm. Ki kendim de aynı bilgisayarın kasası değişmiş halini aldım Ryzen 5 3600 ile.

Hocam sistemi aldınız mı bilmiyorum ama şuan benim aldığım sistem bir tık daha iyi bir soğutucuyla sizin bütçeye inmiş.

Hocam sistemi aldınız mı bilmiyorum ama şuan benim aldığım sistem bir tık daha iyi bir soğutucuyla sizin bütçeye inmiş.
Şu an alacaktım tam kart bilgilerini giriyordum tekrar kontrol edeyim dedim ve geri çıktım sayfayı yeniledim 16.700den 18k ya çıkmış. Ne yapacağım bilmiyorum. Tam para denkleştiriyorum zam geliyor.

Bu alınır mı sence? Gittikçe artıyor bir an önce alıp kurtulmak istiyorum gerçekten.

Son düzenleme:
Şu an alacaktım tam kart bilgilerini giriyordum tekrar kontrol edeyim dedim ve geri çıktım sayfayı yeniledim 16.700den 18k ya çıkmış. Ne yapacağım bilmiyorum. Tam para denkleştiriyorum zam geliyor.

Bu alınır mı sence? Gittikçe artıyor bir an önce alıp kurtulmak istiyorum gerçekten.
Valla olabilir hocam da dolar gerçekten şaşırtıyor. Sabah 14,30 u görmüş şaşkınlık içerisindeyim. Şimdi size alın desem fiyatlar düşse kendimi kötü hissederim. Almazsanız da fiyatlar yine yükselebilir. Ama yine de bence alın.

Valla olabilir hocam da dolar gerçekten şaşırtıyor. Sabah 14,30 u görmüş şaşkınlık içerisindeyim. Şimdi size alın desem fiyatlar düşse kendimi kötü hissederim. Almazsanız da fiyatlar yine yükselebilir. Ama yine de bence alın.
Kasada 1 tane önde fan var kasa çok kötü gibi geldi. Sizce iş görür mü?
14.300'e Sinerji Saturn Ryzen 5 3600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] bunu aldım. Umarım hayırlısı olur. Sağolun her şey için.

Son düzenleme:
Kasada 1 tane önde fan var kasa çok kötü gibi geldi. Sizce iş görür mü?

14.300'e Sinerji Saturn Ryzen 5 3600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] bunu aldım. Umarım hayırlısı olur. Sağolun her şey için.
Hayırlı olsun hocam. İyi almışsınız valla. Tabii o PSU'yu mümkün olan en kısa sürede değiştirmenizi tavsiye ederim. Sıkıntı çıkartabilir sonra. Örneğin bir elektrik kesintisinde yüksek bir gücü parçalara iletip onları yakabilir.
hocam şimdi moralim bozuldu ben 16'ya almıştım aynı sizin sistem kasa farklı 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı