i5 10400F - GT 1030 sistemde GTA V kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Westa2

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB GSKİLLS
SSD veya HDD modeli
480gb ssd kioxia
Ekran kartı
GT 1030
Anakart
MSI H10M PRO E
İşlemci
I5 10400F
Arkadaşlar benim bilgisayarım mı yetersiz pek anlamadım. Ama oyunu oynarken 35-40 FPS'nin üstüne çıkmıyor ve hepsi en düşük ayarlarda. Sadece çözünürlüğü düşürdüğümde bi' 5 FPS artışı oluyor. Howmanyfps ve diğer uygulamaya okuttuğumda önerilen ayarların da üstünde olduğu çıkıyor. Ayrıca Valorant'ta FPS değerleri Howmanyfps'de olduğu gibi gözüküyor. Anakart BIOS'unu güncelledim başka bir ayar yapmadım. Bir de NVIDIA sitesinden ekran kartı driverini kurdum. Howmanyfps değerleri:

Screenshot_4.png

Screenshot_2.png

Arkadaşlar benim bilgisayarım mı yetersiz pek anlamadım. Ama oyunu oynarken 35-40 FPS'nin üstüne çıkmıyor ve hepsi en düşük ayarlarda. Sadece çözünürlüğü düşürdüğümde bi' 5 FPS artışı oluyor. Howmanyfps ve diğer uygulamaya okuttuğumda önerilen ayarların da üstünde olduğu çıkıyor. Ayrıca Valorant'ta FPS değerleri Howmanyfps'de olduğu gibi gözüküyor. Anakart BIOS'unu güncelledim başka bir ayar yapmadım. Bir de NVIDIA sitesinden ekran kartı driverini kurdum. Howmanyfps değerleri:

Eki Görüntüle 1581122

Eki Görüntüle 1581123
Bilgisayarı tam güç modunda kullanıyor musun?

Ben eskiden GT730 DDR3 versiyonu ile 1080p Low ayarlarda 30FPS alıyordum 720 Low ayarlarda 45-50 alıyordum. 1030 için çok düşük değerler.

Yeni

Yenilenmiş bir ekran kartıysa çünkü 1030 eski bir ekran kartı 0 olarak satıldığını düşünmüyorum.
yani ürün trendyolda vs. satışta, diğer arkadaşların ürün için yorumuna baktığımda gta5'i orta ayarlarda akıcı oynattığı söyleniyordu. howmanyfps ile onuda kontrol ettim ve öyle aldım.

Keşke burada konu açsaydınz biz sistem için yardımcı olurduk kim bilir ne kadar çok para verdiniz bu eski parçalara.
o kadar kötü mü? işlemci, ssd vs. iyi değil mi?

Yani 2022 de alınacak bir sistem değil. Sistemin alışveriş linkini atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı