i5-10400F için ekran kartı önerisi

Yetmez kral çünkü güç kaynağı ve RAM'de yükselteceğim ondan dolayı yetmiyor yoksa direkt 2060 Super almayo düşünüyordum ama PSU ve RAM yükselteceğim.

Ekran kartı için maximum 5-5,5k.
Rx 6600 Sapphire pulse alabilirsiniz. 1660 super gerçekten günümüz için eski ve fiyat farkına değecek kadar iyi değil. Akakcede düzgün olanları 5500 lira bandında zaten

Trednyoldan bir sıkıntı çıkmaz değil mi?

Yorumlarda bazı kötü yorumlar var iade 2. el konusunda
Kötü yorumlar her platformda olan şeyler. Günümüzde teknoloji biraz şans işi de olmaya başladı. Yine de güvenemiyorum diyorsanız alabileceğiniz yerler sınırlı. Mağaza olarak vatan itopya vb. gereksiz pahalı satıyor.
Ayrıca yorumlara baktım satıcıların farkından olmuş hep. Yani kötü yorumu olmayannbir satıcıdan alabilirsiniz.

Tamamdır hocam sağ olasın bir de kendi RAM'im Single 8 GB şu anda ekstra bir 8daha alacağım fakat kendi RAM'imin CL'sini öğrenemedim bir türlü 2666MHz DDR4 fakat CL'sini öğrenemedim bir de PSU önerebilirsen sevinirim teşekkürler.

Kötü yorumlar her platformda olan şeyler. Günümüzde teknoloji biraz şans işi de olmaya başladı. Yine de güvenemiyorum diyorsanız alabileceğiniz yerler sınırlı. Mağaza olarak vatan İtopya vb. gereksiz pahalı satıyor.

Kendim ikinci bilgisayarıma Trendyol'dan RX 6600 aldım bir sıkıntı çıkmadı.
2666mhz için 8gb ram ve psu önerebilir misin

Son düzenleme:
Tamamdır hocam sağ olasın bir de kendi RAM'im Single 8 GB şu anda ekstra bir 8daha alacağım fakat kendi RAM'imin CL'sini öğrenemedim bir türlü 2666MHz DDR4 fakat CL'sini öğrenemedim bir de PSU önerebilirsen sevinirim teşekkürler.

2666mhz için 8gb ram ve psu önerebilir misin
Cpu z üzerinden memory ve spd kısmını atabilir misin? Orada yazacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı