i5 10400F için ekran kartı önerisi

Bütçe
10.000-13.000 TL
Anladım ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim dostlar.amazon4060 bu linkteki modeli satın almayı düşünüyorum farklılık oluyor mu marka vs. o konuda da bilgilendirirseniz çok sevinirim.
ASUS Dual en taş modellerdendir gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yakın fiyata daha güçlü 4060 Ti alternatifi de var bilgin olsun:

Son düzenleme:
ASUS Dual en taş modellerdendir gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yakın fiyata daha güçlü 4060 Ti alternatifi de var bilgin olsun:
4060 Ti işlemcim için biraz fazla kaçar ve dar boğaz yapar mı diye bilemedim.O yüzden 4060 düşünüyordum hocam ve amazondan alasım var amazonda 4060 ti fiyatları uçuk yani biraz kararsızım.Siz ne dersiniz ?

4060 Ti işlemcim için biraz fazla kaçar ve dar boğaz yapar mı diye bilemedim.O yüzden 4060 düşünüyordum hocam ve amazondan alasım var amazonda 4060 ti fiyatları uçuk yani biraz kararsızım.Siz ne dersiniz ?
Amazon tercihine ve Asus seçimine saygılıyım. Düz 4060 tercih edilebilir, fazla güç tüketmeyen bir kart. Dlss 3 iyidir.

Dosya Ekleri

• 500wkasa.jpg
    500wkasa.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 6
Söylediğiniz değerleri buldum sanırım 4060'ı kaldırır mı bu PSU
Hocam PSU’n bana çok ışık vermedi ama düz 4060 için sorun çıkacağını sanmam. Önerilen TDP 550w 4060 için. 12 volt rail üzerinden 40amps verseydi psu paylaştığım görsel gibi o zaman 500W olması da çok önemli olmayacaktı. Ben sorun olacağını sanmıyorum 4060 olduğu için ama yine de bilginiz olsun. Powerboost, Gamepower vb. marka psular kötü şöhretlidir forumlarda bu yüzden.

Hocam PSU’n bana çok ışık vermedi ama düz 4060 için sorun çıkacağını sanmam. Önerilen TDP 550w 4060 için. 12 volt rail üzerinden 40amps verseydi psu paylaştığım görsel gibi o zaman 500W olması da çok önemli olmayacaktı. Ben sorun olacağını sanmıyorum 4060 olduğu için ama yine de bilginiz olsun. Powerboost, Gamepower vb. marka psular kötü şöhretlidir forumlarda bu yüzden.
Farkındayım hocam değişeceğim en kısa sürede.Bu arada 4060 ı sipariş verdim ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı