i5-10400F RTX 2060 sistem uyumu

Ben1

Femtopat
Daha fazla  
Biz şimdi birkaç parça seçtik İtopya'dan, parçaları sepete ekledik. Şimdi sorum bu parçalar birbirine uyar mı hepsi veya aynı fiyat aralığında parçalardan değişiklik yaparak daha iyisi varsa söyleyebilir misiniz?

Ekran görüntüsü 2020-12-25 231018.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windforce modelini önermem, soğutması sıkıntılı bir model. i5-10400F RTX 2060 ile uyumludur ama o modeli almayın.
Peki sizce İtopya'dan ekran kartını listeden çıkarıp,başka bir siteden ekran kartını almak mantıklı bir fikir mi ?
Inno3D bakabilirsiniz.
Peki sizce İtopya'dan ekran kartını listeden çıkarıp,başka bir siteden ekran kartını almak mantıklı bir fikir mi ?
Ekran kartı dışında bir sorun göremedim. Ama o ekran kartını kullanan çoğu insan şikayetçi gerçektende 90 dereceleri bulabiliyormuş kart.
Inno3D GeForce RTX2060 Twin x2 OC RGB 6GB 192Bit GDDR6 Ekran Kartı hem daha iyi hem daha ucuz.

Evet hocam şöyle düşünün mesela her parçayı ayrı ayrı yerlerden toplayıp daha ucuza getirirseniz aynı bütçeye daha iyi parçalar alabilirsiniz.
Hocam o ekran kartı çok çirkin duruyor önerebileceğiniz başka ucuz model var mı?
Bence görünüm en son bakılması gereken şey önemli olan performans diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı