i5 10400F - RX 580 sistem RDR 2 gibi oyunlar için yeterli mi?

KokoInIt

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yaklaşık 12 yıldır 2011'de babamın aldığı PC'yi kullanıyorum, yakın zamanda bir bilgisayar alacağım. 100Hz monitör, i5 10400F, RX 580 8 GB, 16 GB RAM. Oynamak istediğim oyunlar, RDR2, MK11, palworld gibi oyunlar oynamak istiyorum. 100Hz büyük bir fark yaratır mı benim için? O sistem bu saydığım oyunlara yeterli olur mu bilmek isterim.

Izoly gibi firmalar eski, ikinci el ürünleri bilinmeyen kalitesiz Çin malı parçalarla birleştirerek "ışıklı mışıqlı" sistemler yaparak bilmeyen kişilere satan firmalardır. Almak istediğiniz sistemdeki ekran kartı 7 yıllık işlemci ise 4 yıllık. Bu sistemleri alacağınıza.

ATABERK DOGAN-ECOBOOST V3/Intel Core i3 12100F/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB/16GB DDR4/480GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM sistemini BitFenix kasa ile yanına da Gigabyte monitör alarak 23.000'e getirebilirsiniz. Böylece çok daha yeni, sıfır olduğundan emin olacağınız parçalarla uzun yıllar kullanacağınız bir sistem olur. Aileniz güvenmiyorsa firmanın İstanbul ve Ankara'da şubeleri var şubelerine giderek alabilirler.

Gerçekten içten teşekkür ederim İtopya'yı çok pahalı bir yer sandığım için bakmamıştım. Ama artık İstanbul'daki şubesine gidip ailemi ikna edip alabilirim gerçekten teşekkür ederim iyi günler.

Gerçekten içten teşekkür ederim İtopya'yı çok pahalı bir yer sandığım için bakmamıştım. Ama artık İstanbul'daki şubesine gidip ailemi ikna edip alabilirim gerçekten teşekkür ederim iyi günler.
Sadece itopya değil onlara yakın teknobiyotik. gaming.gen.tr gibi firmalarda var ama kesinlikle alacağınız sistem için şunlara dikkat edin.

1-)Güç kaynağı asla Rampage, powerboost gibi markalar olmasın.
2-)Ekran kartı AMD ise en azından RX 6600, Nvidia ise 4060 olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı