Çözüldü i5 10400F RX 6700 XT Windows 11'de anlık donmalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OJAG

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
32 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
RX 6700 XT
Anakart
MSI Torpedo Z590
İşlemci
Intel i5 10400F
İyi günler. Son 2 haftadır bilgisayarımda belirli aralıklarla 1 saniyelik donmalar oluyor. Bu donmalar oyun zamanı asla olmuyor. Tüm oyunları en iyi grafikte oynuyorum. Ana ekranda gezerken, Chrome'de veya başka bir programada çalışırken kasmalar oluyor, bazen de olmuyor daimi bir şey değil.
Donanım bilgilerimi yazdım bilen bir arkadaş yardım edebilirse teşekkür ederim. İyi günler

Dostum fabrikasyon olarak sıkıntılı ya da benim gibi kronik sorunlu bir SSD klullanıyorsan bu SSD drop yapıyor olabilir. Şahsen Adata SU630 kullanıyorum inanır mısın oyunlarda en az 3 saniyelik droplar yiyorum hatta bir ara klasörlerde "Bu veri okunamıyor" hataları dahi alıyordum. SSD modelin nedir?

Dostum fabrikasyon olarak sıkıntılı ya da benim gibi kronik sorunlu bir SSD klullanıyorsan bu SSD drop yapıyor olabilir. Şahsen Adata SU630 kullanıyorum inanır mısın oyunlarda en az 3 saniyelik droplar yiyorum hatta bir ara klasörlerde "bu veri okunamıyor" hataları dahi alıyordum. SSD modelin nedir?

SSD-den olsa oyunlarda da sıkıntı yaşamam lazım doğru mu? Ama yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı