i5-10400F sistem ne kadar eder?

jussive25

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Selam bilgisayarımı satmayı düşünüyorum 2 yıldır kullanıyorum. Vatan'ın kendi sitesinde PC toplama robotu ile baktığımda sıfırı 8.5 bin civarı çıkıyor ikinci eli ne kadar olur?

İşlemci: i510400F.
Anakart: ASUS Prime H410-M
RAM: 8 GB Crucial (çok üst model değil)
Ekran kartı: GT 710 1GB.
Kasa: Frisby FC-2925b

Monitör klavye mouse derken sıfır değeri 8.5k civarı oluyor. Bir bilgisayarcı bu sistemi kaça alır? Temiz kullandım herhangi bir sıkıntısı yoktur.

Eksik bir şey yazmışsam eklememi isteyebilirsiniz.

O ekran kartıyla satılacağını sanmıyorum. Şahsen en fazla 3000 TL verirdim. Bunu da rastgele bir rakam olarak söyledim. Belki daha az da edebilir. Diğer bileşenleri birlikte satmanız zor, ayrı satmaya çalışın. Bilgisayarcıya değil de önerim parçaları tek tek 2. elden satmanız.

Tahmini kaç gibi alırlar.
Max 2000. Sadece işlemci ve anakart için alır zaten.

O ekran kartıyla satılacağını sanmıyorum. Şahsen en fazla 3000 TL verirdim. Bunu da rastgele bir rakam olarak söyledim. Belki daha az da edebilir. Diğer bileşenleri birlikte satmanız zor, ayrı satmaya çalışın. Bilgisayarcıya değil de önerim parçaları tek tek 2. elden satmanız.

Max 2000. sadece işlemci ve anakart için alır zaten.

Sadece işlemciyi 1700-1800e satabilir Max 2000 diyerek iyice öldürmeyin. 3500e alıcı bulabilirsin dostum.

Sadece işlemciyi 1700-1800e satabilir Max 2000 diyerek iyice öldürmeyin. 3500e alıcı bulabilirsin dostum.
2. elde evet, bulabilir. Ama bilgisayarcılar piyasa fiyatının çok çok altında fiyat veriyor. İşlemciyle anakartı 2. elden satıp kalanları bir bilgisayarcıya satar.

Geri
Yukarı