i5-10400F sistem ne kadar eder?

Kanka dediğim gibi anlamıyorum bu sisteme 20bin söyledi her hangi bir test falanda yapmadım almadan önce yapılması gerek ama onunda bilmiyorum 😂😂

Alınmaz düpedüz kazıklıyor. Fiyatı zaten ekipmanlardan dolayı şişirmiş. Düz kasa satmaya kalksa kimse dönüp bakmaz bile. Dediğim gibi büyük kazık yersin meraklıysan al. Zaten bu kadar bütçen varsa sıfır sistem al niye ikinci el ürün alıyorsun?

Sistemi 2.el olarak mı satacak mısın?
20ye satıyor 15e alınır mı indiririm 15e

@Penetrator God kanka sen anlıyorsun sence bu sistem komple 15e alınır mı? Bu sistemi 0 almaya kalksam 20den fazla gidiyor galiba

@Penetrator God kanka sen anlıyorsun sence bu sistem komple 15e alınır mı? Bu sistemi 0 almaya kalksam 20den fazla gidiyor galiba

Son düzenleme:
20ye satıyor 15e alınır mı indiririm 15e

Sistem güncel değil. Daha güncel sistemler var alınabilecek hem aynı fiyata hem de daha güçlü. Bu sistemi komple eğer monitörlerle ekipmanlarla beraber veriyorsa 15.000 TL o zaman alınabilir ama vereceğini sanmam.

Sistem güncel değil. Daha güncel sistemler var alınabilecek hem aynı fiyata hem de daha güçlü. Bu sistemi komple eğer monitörlerle ekipmanlarla beraber veriyorsa 15.000 TL o zaman alınabilir ama vereceğini sanmam.

Kanka güncelden kastın ne ben o kadar çok anlamıyorum 15bintl var bende böyle her yere baktım Full sistem bundan ucuzu bulamadım önerin varsa seve seve dinlerim sonuçta 1 kere alıyoruz.

Kanka güncelden kastın ne ben o kadar çok anlamıyorum 15bintl var bende böyle her yere baktım Full sistem bundan ucuzu bulamadım önerin varsa seve seve dinlerim sonuçta 1 kere alıyoruz.

Bütçenizi belirterek yeni bir konu açarsanız ben dahil pek çok kişi öneriler yapacaktır.

Geri
Yukarı