Çözüldü i5 10400F sistemde elektrik kesintisinden sonra monitör açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirDemir50

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
480GB
Ekran kartı
1050 Ti
Anakart
H410M PRO
İşlemci
i5 10400F
Mouse RGB ancak RGB ışıkları yanmıyor monitör açılmıyor ama kasa çalışıyor. Epic Games ve Steam yükleme yapıyordu o sirada Chrome açıktı garantisi var garanti kabul eder mi? Veya baska çözümü var mı? Anakartta beyaz bir ışık yanıyor ve RGB'leri çalışıyor kasanin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, arayıp soracağım. Bence de çok saçma. Kasa kapağı açamamak nedir? Nasıl temizleyeceğim ben bu kasayı? Bir de 2 haftada elime ulaşırmış en erken.

Anlamadığım şekilde sorun çözüldü. Yaptığım tek şey kasayı 2-3 kere çalıştırıp görüntü gelmeyince bir 10-15 dakika bekledikten sonra monitör ve kasayı prizden çekmek. Yarın sabah yani bugün sabah uyandığımda sorun cözülmüştü. Sadece BIOS resetlendi o kadar.
Hocam, arayıp soracağım. Bence de çok saçma. Kasa kapağı açamamak nedir? Nasıl temizleyeceğim ben bu kasayı? Bir de 2 haftada elime ulaşırmış en erken.

Anlamadığım şekilde sorun çözüldü. Yaptığım tek şey kasayı 2-3 kere çalıştırıp görüntü gelmeyince bir 10-15 dakika bekledikten sonra monitör ve kasayı prizden çekmek. Yarın sabah yani bugün sabah uyandığımda sorun cözülmüştü. Sadece BIOS resetlendi o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

XMP açmayı unutmayın resetlendiyse :D

Yeni konular

Geri
Yukarı