i5-10400F sistemde performans düşük

KaracaJNR

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Sistemim oyunların gereksinimine yeterli olmasına rağmen, oynadığım oyunlarda FPS'im düşük. Çözüm bulmam gerekiyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Sistemim:
i5 10400F.
16 GB RAM.
GTX 1050 Ti Gaming.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartı sürücüm yüklü ve güncel acaba diğer parçalar için sürücü gerekiyor mu ?
Diğerleri bildiğim kadarı ile ses ve bazı intel güncelleştirmeleri oluyor. bu arada windows güncelleştirmelerinide kontrol edermisiniz eğer bir güncelleştirme gerekiyorsa yada şuanda indiriyorsa oda etkileyebiliyor.

te
Diğerleri bildiğim kadarı ile ses ve bazı intel güncelleştirmeleri oluyor. bu arada windows güncelleştirmelerinide kontrol edermisiniz eğer bir güncelleştirme gerekiyorsa yada şuanda indiriyorsa oda etkileyebiliyor.
teşekkürler bakıcam
Herkese merhaba. Sistemim oyunların gereksinimine yeterli olmasına rağmen, oynadığım oyunlarda FPS'im düşük. Çözüm bulmam gerekiyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Sistemim:
i5 10400F.
16 GB RAM.
GTX 1050 Ti Gaming

Sistemim:
i5 10400F.
16 GB RAM.
GTX 1050 Ti Gaming.
Sorunu buldum galiba, işlemci mhz ı 1695 in üstüne çıkmıyor ondan olabilirmi ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı