Çözüldü i5 10400F sistemde videolar kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gorkemdeniz

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
kingston
Ekran kartı
1650S
İşlemci
i5 10400f
Merhaba iyi günler herkese, bilgisayarım da video çekerken oyun donmasa da videoyu izlediğim zaman videonun kastığını görüyorum. Birçok çözüm yolu denedim. YouTube'da izlediğim kadarı ile fakat hiçbiri çözmedi yardım edebilecek var mı?

• GTX 1650 Super.
  • i5 10400F.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Overclock mu hocam bahsettiğiniz çok bilgim yok biraz açabilir misiniz rica etsem veya bir kaynak verebilir misiniz?
Hocam sizin video çekerken gördüğünüz FPS oyunun FPS'i. Donanım hızlandırma olmazsa çektiğiniz videolar her zaman kasar en iyi bilgisayarınız olsa bile. Overclock ile konumuzun şu noktada alakası yok. Bence siz Mirillis Action kullanın orada donanım hızlandırma mevcut. Donanım hızlandırma siz video çekerken videonuzun FPS'ini sizin oyununuzun FPS'ine ayarlar ve FPS'i hem oyunda hem videoda yükseltir. Umarım yararlı olmuştur. Donanım hızlandırma, ek yazılım değildir ve genellikle ekran kayıt programlarında bulunur.
Mirillis Action indirip donanım hızlandırmasını açıp videoları çekeceğim teşekkür ederim hocam deneyip yazacağım.
Tamamdır hocam. Sorununuz umarız ki çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı