i5 10400F sistemde yeşil ekran hatası

Gokmen00

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
500 GB HDD.
Ekran kartı
RX 570
İşlemci
i5 10400F
Genellikle oyun oynarken bir anda oluyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden cok teşekkür ederim çok yeniyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır, sıkıntı yok kartta.

Sürücü sorunu var.
Hocam kaç defa ddu ile kaldırıp kurdum ama gene aynı şeyle karşılaştım eski bir sürüm kursam sizce düzelir mi ama ne kadar eski bilemiyorum fikriniz nedir ne yapayım önceden bitirdiğim bir oyun vardı bilgisayarımda hiç sorun yaşamadan oynuyordum ama dünden bu yana bir kaç kez girmeyi denedim ve sürekli hata alıyorum herşey de hatalar karşıma cıkıyor win10 yapıp da mı denesem acaba

Yardım edebilir misin? Bilgisayara müzik indirdim hepsinde kapak resmi var ama arabada kapak resmi çıkmıyor. Ne yapmalıyım? Konu açacak vaktim yok, çok özür dilerim. :)

Vallahi yardımcı olmak isterdim ama anlamam hiç.

Stabil bir sürüm bulursak sorunu çözebilir belki.

Ama kartta donanımsal sorun yok.

Şöyle bir şey ile çözdüm sanırım Windows Update devre dışı bıraktım. Çünkü DDU ile kaldırdıktan sonra PC açınca sürücü yüklenmiş gibi işaret çıkıyordu. Aygıt yöneticisinde Windows Update devre dışı yapıp DDU ile kaldırıp yeniden kurdum yeşil ekran hatası almadım ama konudan ayrı şöyle bir sorum var. Bu değerler normal mi? Ve ağacın altında bozulmalar oluyor. Burada gözüküyor mu bilmiyorum ama bayağı bir bozulma oluyor. Ekran kartı testinde sağlam dediniz bunun gibi bir görüntü bozulması neden olabilir?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi yardımcı olmak isterdim ama anlamam hiç.

Şöyle bir şey ile çözdüm sanırım Windows Update devre dışı bıraktım. Çünkü DDU ile kaldırdıktan sonra PC açınca sürücü yüklenmiş gibi işaret çıkıyordu. Aygıt yöneticisinde Windows Update devre dışı yapıp DDU ile kaldırıp yeniden kurdum yeşil ekran hatası almadım ama konudan ayrı şöyle bir sorum var. Bu değerler normal mi? Ve ağacın altında bozulmalar oluyor. Burada gözüküyor mu bilmiyorum ama bayağı bir bozulma oluyor. Ekran kartı testinde sağlam dediniz bunun gibi bir görüntü bozulması neden olabilir?

Eki Görüntüle 1389385

Konu açaçağım en iyisi teşekkürler.

Geri
Yukarı