i5-10400F sisteme USB sürücüden Windows 7 kurulur mu?

Herhangi bir doküman veya video varsa inceleyerek denemek isterim.

Böyle bir şey buldum. Aşağıdaki bağlantıdan Windows 7'yi indirebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 7 - 64 Bit.

Böyle bir şey buldum. Aşağıdaki bağlantıdan Windows 7'yi indirebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

çok teşekkür ediyorum. videodan anladığım kadarı ile önce temiz bir Windows 10 kurulumu gerçekleştirip, sürücüleri yükledikten sonra, videodaki adı geçen uygulama ile Windows 7 kullanabiliyorum. Peki son olarak, bilgisayarı açtığımız zaman öncelik Windows 10 masaüstü gelecek oradan Windows 7 işletim sistemine mi geçiş yapılacak yoksa her açılışta bu uygulamaları yapmak mı gerekiyor, mantıken bir defa kurulduktan sonra işlem bitecektir.

Peki son olarak, bilgisayarı açtığımız zaman öncelik Windows 10 masaüstü gelecek oradan Windows 7 işletim sistemine mi geçiş yapılacak yoksa her açılışta bu uygulamaları yapmak mı gerekiyor, mantıken bir defa kurulduktan sonra işlem bitecektir.

Her açılışta elle açmak gerekiyor. İsterseniz programı başlangıca ekleyin, bilgisayar açıldığında program açılsın ve siz de elle Windows 7 sanal makinesini açın. Bir de isteğe bağlı Windows 11 kullanabilirsiniz, belki işinize yarayan bir şey getirmişlerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı