Çözüldü i5 10400F ve 1660S darboğaz yapar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Darboğazın ''d''si olmaz. Piyasada 1660S kalmamış, bulamadım doğru düzgün. Öneri yapamayacağım. Ya 3050 Ti'ı bekleyeceksiniz ya da 1660S'in stoklarını bekleyeceksiniz. Başka çare yok gibi görünüyor.
Evet öyle yapmayı düşünüyorum. Ya 2060 ya da 3050Tİ. Duruma göre. stok olduğu zaman RTX 'in fiyatı çok iner mi sizce? @Efe10

RTX'in fiyatı iner mi demişsiniz. RTX 2060'dan bahsettiğinizi varsayıyorum. RTX 2060'ın da stokları pek yok sanırım. RTX 20** serisinin stoklarının çok arttırılacağını sanmıyorum. Arttırılsa bile 3300'ün altında bulabileceğinizi sanmıyorum.

RTX'in fiyatı iner mi demişsiniz. RTX 2060'dan bahsettiğinizi varsayıyorum. RTX 2060'ın da stokları pek yok sanırım. RTX 20** serisinin stoklarının çok arttırılacağını sanmıyorum. Arttırılsa bile 3300'ün altında bulabileceğinizi sanmıyorum.
Evet 2060 dan bahsetmiştim. O fiyatlarda yine şu andan iyidir. Peki 3050Tİ'ın fiyatı ne olabilir? Bununla ilgili bir tahmininiz var mı?

RTX'in fiyatı iner mi demişsiniz? RTX 2060'dan bahsettiğinizi varsayıyorum. RTX 2060'ın da stokları pek yok sanırım. RTX 20** serisinin stoklarının çok arttırılacağını sanmıyorum. Arttırılsa bile 3300'ün altında bulabileceğinizi sanmıyorum.

Stoklar ya da fiyatlar senin sanıp sanmamana göre değişmiyor.

3050 Ti'ı beklemesi daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı