i5-10400F ve 750 Ti uyumlu mudur?

Corsair 16 GB Vengeance LPX 3000MHz.
Intel Core i5 10400F.
ASUS Prime H410M-K Intel H410 2933MHz.
High Power Direct 12 1000W PSU.
MSI N750 Ti TF 2GD5/OC
Toplayacağim sistem bu arkadaşlar.

Bütçeni hazır sistemlere harca bence, pek de iyi bir sistem değil bu ve toplama. Sıfırdan PC sahibi olacaklar için en zararlı yol yani maddi olarak ekran kartı fiyatlarına bakınca.

Bir de, 1000W PSU niye? 550W bile senin işini rahatlıkla görür.

Bütçeni hazır sistemlere harca bence, pek de iyi bir sistem değil bu ve toplama. Sıfırdan PC sahibi olacaklar için en zararlı yol yani maddi olarak ekran kartı fiyatlarına bakınca.

Bir de, 1000W PSU niye? 550W bile senin işini rahatlıkla görür.
Hocam elimde PSU ve sıvı soğutucu var düzgün toplu bilgisayar bulamadım ki pek anlamıyorum da bildiğin düzgün oyun için kullanmalk toplu bilgisayar varsa atabilir mısın

Hocam elimde PSU ve sıvı soğutucu var düzgün toplu bilgisayar bulamadım ki pek anlamıyorum da bildiğin düzgün oyun için kullanmalk toplu bilgisayar varsa atabilir mısın?

Piyasaya bakmıyorum artık, yeni konu açıp hazır sistem isteyip bütçe belirtebilirsin. Orada yardımcı olurlar, beni de etiketlersen atılan sistemleri eleştirip özelleştirip sana en iyi şekilde sunmaya çalışırım.

Tamamdır hocam numaranı verebilir misin bilgisayar konusunda danişabileceğim kimse yok size sorarım uygunsa.

Forumda bunu yapmak yasak, özelden yardımlaşma yani.

Konu açıp beni etiketlemekten çekinme hiç, müsait olduğum her an yardım etmeye çalışırım.

Geri
Yukarı