i5 10400F VE RTX 2060 OC sisteme anakart tavsiyesi

Arkadaşlar herkes anakartı B460M alıyor. Ben H410M aldım. Farkı ne acaba? Herhangi performans kaybı olur mu? Sistemim bu tavsiyeleriniz varsa siparişi iptal edebilirim RAM'leri 3000MHz Amazon'dan aldım 250TL'ye.

Xpg, 8Gbx1 3000Mhz Single Ddr4 Red Gammıx: Amazon.com.tr isterseniz takip edin sürekli düşüyor fiyatı

Eki Görüntüle 745134

Hocam itopyad MSI klavye mouse set 300 tlydi stokları bitmediyse kaçırmayın derim. Dandik klavye falan almayın hiç.

Hocam itopyad MSI klavye mouse set 300 tlydi stokları bitmediyse kaçırmayın derim. Dandik klavye falan almayın hiç.
Mouse um zaten var. Klavye konusunda da ne kadar ucuz o kadar iyi kafasındayım her şeyimi çok temiz kullanırım, baya götürür beni muhtemelen o klavye. Yine de teşekkürler önerin için.
İptal etme şansınız varsa edin. Kasadaki PSU 80+ sertifikası yok diye biliyorum içerisinde gelen PSU'yu araştırmalısınız.
Şuan iptal etmek istiyorum ama komple hepsi iptal ediliyor. Ürünlerin bazılarının indirimleri bittiği için tekrar alırken muhtemelen sıkıntı çıkaracaklar. Pazartesi geldiğinde arayıp durumu izah ederim kendilerine. Ayrıca 80+, attığım sisteme uygun bir kasa + psu varsa uygun fiyata atabilirmisin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı